Skocz do zawartości

Wszystko o DRZ 400


mbk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no wiec niech bedzie dostepny dla wszyskich...

adapter do przedniej tarczy:

http://w116.wrzuta.pl/obraz/6fwQviUrFu1/fbrkt2

 

Czy to jest adapter do tarczy 310?

 

Ja mam właśnie zgryz- kumpel kupił koła SM z tarczą, ja mam adapter do 320 i taką też tarczę do swoich kółek na zamianę i teraz nie wiem czy zamienić tarczę i dorobić dla niego też adapter czy dorabiać adapter 310... Szczerze to jak szukałem to takiego nie spotkałem... a no w takim przypadku byłoby to prostsze- bo nie wiem kto z was próbował zakładać koło z tarczą 320 ale generalnie trzeba się posiłować z zaciskiem bo opiera się o felgę i jak mówią tak właśnie ma być... :)

Edytowane przez Harry_1982
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy może ktoś wie ile wynosi "moment przy mocy maksymalnej" w wersji S, bo potrzebna jest mi ta informacja.

 

 

Leistungsdaten ab Werk:

max. Leistung 39,4 PS (29 kW) bei 7600/min

max. Drehmoment 36 Nm bei 5800/min

Höchstgeschwindigkeit: 140 km/h

 

Leistungsdaten gemessen von MOTORRAD:

max. Leistung 37 PS (27 kW) bei 7.900/min*

max. Drehmoment 37 Nm bei 6.400/min*

 

Znajdź wykres na necie i po sprawie

Edytowane przez LEŚNICZY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wymądrzam sie i nie mam się za zadnego "guru" ani......

czytam ale widzę Ty nie bardzo,może jestem idiotą i nie znam sie ale u siebie zmieniam..........

 

P.S;a który juz silnik sie kręci w Twojej??bo w mojej ten sam od nowosci...Pozdrawiam i bez stresu kolego.

 

:biggrin:

 

Dalej widać, że szanowny Kolega brnie w złośliwości i takie tam.

Model nienaprawialny.

 

Mr.Maciek.

Fajnie że kupiłeś DRZ. Fajny egzemplarz.

Ja czekam aż stopnieją śniegi i w las.

Edytowane przez RafRaf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:biggrin:

 

Dalej widać, że szanowny Kolega brnie w złośliwości i takie tam.

Model nienaprawialny.

 

 

Panowie dajmy już spokój tym złośliwościom.

Ja widzę, że wszystkim poprostu brakuje porządnego utaplania się w błotku lub skoków na hopkach, a przez to białe coś nie ma szansy na upuszczenie nagromadzonej energii i stąd te słowne potyczki.

Poszaleją chłopaki w terenie to skończy sie łapanie za słówka na forum. :flesje:

Oby do wiosny...

Już mi się śnią po nocach wypady na moto w las :rolleyes:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dajmy już spokój tym złośliwościom.

Ja widzę, że wszystkim poprostu brakuje porządnego utaplania się w błotku lub skoków na hopkach, a przez to białe coś nie ma szansy na upuszczenie nagromadzonej energii i stąd te słowne potyczki.

Poszaleją chłopaki w terenie to skończy sie łapanie za słówka na forum. :flesje:

Oby do wiosny...

Już mi się śnią po nocach wypady na moto w las :rolleyes:

Witam koledzy wkręcamy śruby w opony i śmigamy po lodzie zaspach a nie kłótnie wam w głowie wyluzujcie będzie OK. :buttrock:PS. Ja nie czekam do wiosny tylko śmigam całym rokiem.

Edytowane przez hanibal1970
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy wkręcamy śruby w opony i śmigamy po lodzie zaspach a nie kłótnie wam w głowie wyluzujcie będzie OK. :buttrock:PS. Ja nie czekam do wiosny tylko śmigam całym rokiem.

Jeśli możesz to daj jakieś fotki (jakie wkręty itd ), bo ta bura suka zima chyba szybko nie odpuści.

Edytowane przez AntekCB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli możesz to daj jakieś fotki (jakie wkręty itd ), bo ta bura suka zima chyba szybko nie odpuści.

 

Na razie przejrzyj ten artykuł później ci to opiszę pilny wyjazd. Pozdrawiam

www.scigacz.pl/Opony,zimowe,do,motocykla,warto,wiedziec,11678.html

Edytowane przez hanibal1970
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy wkręcamy śruby w opony i śmigamy po lodzie zaspach a nie kłótnie wam w głowie wyluzujcie będzie OK. :buttrock:PS. Ja nie czekam do wiosny tylko śmigam całym rokiem.

 

Dzięki, ale nie skorzystam.

Jak raz wyjechałem "poszaleć" na śniegu to wpadłem w jakąś przysypaną dziurę i teraz spotykam się z panem ortopedą :lapad:

Naderwane więzadła śródręcza prawej dłoni, nawet porządnie ręki uścisnąć nie mogę :banghead:

A może to starość :icon_question:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już mam serdecznie dość jazdy po zmrożonym śniegu i warstwie lodu pod śniegiem na dróżkach.

Ze dwa razy wróciłem tak poobijany i mówię teraz stop.

 

Fakt uczysz się szybko panowania nad tylnym kołem.

O hamowaniu nie wspomnę.

 

Rok temu o tej porze już mieliśmy dwie objazdówki zaliczone.

Globalne ocieplenie mamy. :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już nie przesadzajcie że tak złe się jeździ po śniegu.. :icon_mrgreen: tydzień temu latałem po zamarzniętym jeziorku (około metra głębokości) bez kolcy w oponach, całkiem fajna zabawa :biggrin:

 

http://p1.bikepics.com/pics/2010%5C01%5C31...890827-full.jpg

 

http://p1.bikepics.com/pics/2010%5C01%5C31...890824-full.jpg

 

http://p1.bikepics.com/pics/2010%5C01%5C31...890823-full.jpg

 

http://p1.bikepics.com/pics/2010%5C01%5C31...890826-full.jpg

 

http://p1.bikepics.com/pics/2010%5C01%5C31...890829-full.jpg

Edytowane przez lukopr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukopr super, tak trzymać :D

 

 

Pogoda dopisuje to się wziąłem za DRZ bo też chcę trochę polatać, no ale nie pali bo ssanie nie działa. A z pycha nie da rady bo wiadomo, śniegi w polu

I tutaj proźba do was-jutro rozbieram gaźnik do najmniejszego elementu. Może ktoś podać oryginalne ustawienia gaźnika? Pływak, obroty i takie tam

Czytałem coś ale chyba ślepy jestem, a serwisówki nie ogarniam bo za @#&!@* jestem

Dzięki wielkie kOFFffaM WazZzZZ ChuuUoPaczczqquii!1 :*:* :D xP :P ^^ :D :D :D : * :* :*:*:*:*:

wow

 

 

 

@edit

 

aha jeszcze :P Była kiedyś taka stronka z serwisówką do DRZ, ale nie książka do pobrania, tylko wycinki stron, a na stronie był każdy element (jak jest zbudowany) np. głowica, skrzynia itp. Ale za grzyba nie mogę znaleźć, a adresu zapomniałem. Jak by ktoś miał w zakładkach to proszę o pomoc dla bliźniego :)

Edytowane przez lionix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...