Skocz do zawartości

Wszystko o DRZ 400


mbk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

]Witam mam takie kółka na sprzedaż zadaptowane z GS500 przednie ale posiadam także tylne ale było za wąskie więc drugie jest od RF .Kola z oponami,zębatką 39z i43z przednia tarcza morze być 320 pływająca i posiadam adapter Talona na tarczę 320.Nad ceną szybko się zastanowię ale muszę mieć info co ma byc w zestawie

post-35785-0-14801700-1359905030_thumb.jpg

Edytowane przez hanibal1970
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, nie moge sobie poradzic z przeszukaniem calego tematu. Przepraszam jak dubluje posty. Krotkie pytanie: czy drz E musi pracowac na paliwie 98, czy 95 jest w porzadku? Caly sezon przelatalem na 95 i nic sie nie dzialo, ale zastanawia mnie to. Drz ma w koncu wysoka komprezje. Nie dojdzie do spalania stukowego? Wiem, ze serwisowka zaleca jazde na premium 91 or higher, ale w stanach te oktany jakos inaczej obliczaja. Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie kolego możesz jeździć na 95. Po pierwsze, tak jak piszesz, serwisówka mówi o min. 91, a po drugie jeździłem jakiś czas na 98 i nie zauważyłem różnicy. Jak byś włożył tuningowy tłok wossnera, który zwiększa stopień sprężania do 13,5:1 (!!!) to wtedy 98 na pewno, a być może i więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, planuję zakup butów w tym sezonie, obecnie i może jeszcze w przyszłym sezonie będę użytkował DRZ 400 SM, później chciałbym jakiegoś sporta, a żeby nie kupować 2x butów, od razu chyba wezmę SiDi B2 http://motopasja.pl/environment/cache/images/0_0_productGfx_ca18f71855975e4f5d5547cb96d28cc9.jpg i tu pytanie ..... - czy użytkując te buty łagodnie na DRZ'ecie na szutrowych drogach i mieście w stosunku powiedzmy 2:8, bez off roadu, bez błota, bagna, żwiru po łydki itp czy te buty wytrzymają i nadają się do lekich wyjazdów w teren ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, planuję zakup butów w tym sezonie, obecnie i może jeszcze w przyszłym sezonie będę użytkował DRZ 400 SM, później chciałbym jakiegoś sporta, a żeby nie kupować 2x butów, od razu chyba wezmę SiDi B2 http://motopasja.pl/...7cb96d28cc9.jpg i tu pytanie ..... - czy użytkując te buty łagodnie na DRZ'ecie na szutrowych drogach i mieście w stosunku powiedzmy 2:8, bez off roadu, bez błota, bagna, żwiru po łydki itp czy te buty wytrzymają i nadają się do lekich wyjazdów w teren ?

 

Ja na sm jezdzilem w takich sidi, ale w teren mialem 2 budy crossowe, mysle ze jak bedziesz delikatnie jezdzil po drogach lesnych to spokojnie takie sidi moim zdaniem wystarcza.

Edytowane przez miszcz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak te buty będą ciągle ubrudzone w błocie (np jazda po deszczu w lesie) czy np wywrócisz się na żwirze albo będziesz jeździł po piachu to nie wytrzymają zbyt długo. Wiem, bo sam jeździłem po lasach w butach szosowych i zniszczyłem je szybciej w 2 miesiące, niż wcześniej przez 2 lata po szosie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Nareszcie wiosna już zawitała i najchętniej nie schodził bym z motocykla ..... Pasowało by więc zadbać trochę o dyzie i tu do was serdeczna prośba :)

Czy można prosić o podesłanie service manuala do DRZ 400 2006r

Wszystkie linki jakie znalazłem w sieci nie działają.

Mój email to [email protected]

Z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...