Skocz do zawartości

Wszystko o DRZ 400


mbk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

łał 170 km/h na DRZ?!! Chłopie masz cojones jak arbuzy!!! Ja przy 120 czułem się co najmniej nieswojo :)

 

przy odcięciu jest taki opór powietrza że integralek rozpłaszcza nos i chce wargi rozciąć na zębach :icon_mrgreen:

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy oriętujecie się czy zmiana "kompensacja" w liczniku ma wpływ tylko na przebieg dzienny ? Czy również na wyświetlaną prędkość jazdy..... ? Bo do tej pory żyłem w przekonaniu że tylko odnośnie dystansu dziennego się to stosuje....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy oriętujecie się czy zmiana "kompensacja" w liczniku ma wpływ tylko na przebieg dzienny ? Czy również na wyświetlaną prędkość jazdy..... ? Bo do tej pory żyłem w przekonaniu że tylko odnośnie dystansu dziennego się to stosuje....

Zgadza się - tylko przebieg A lub B

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie szukam i szukam.

Zatrzymał mi się od błota ślimak (napęd licznika) i wytarły się zęby na tym większym trybie. Efekt wiadomy, linka się nie obraca, licznik nie wskazuje. Szukam i nigdzie nie mogę znaleźć.

Przerabiał ktoś już ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie szukam i szukam.

Zatrzymał mi się od błota ślimak (napęd licznika) i wytarły się zęby na tym większym trybie. Efekt wiadomy, linka się nie obraca, licznik nie wskazuje. Szukam i nigdzie nie mogę znaleźć.

Przerabiał ktoś już ten temat?

Trzeba kupić nowy/działający- poszukać u kogoś, kto handluje częściami na forum/allegro.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastąpi drzeta? :) jak myślicie?

 

drz >> rmx

 

photoshop oczywiscie, mowie zebyscie nie robili sobie nadziei :)

 

ja moją leciałem licznikowe 150, nie było źle ale silnik strasznie wył :icon_eek:

na tym przełożeniu to GPSesowe 110, ale to już jest katowanie, więc vmax określam na 80, muszę zmienić zembaty :/

 

co do rmxa to jak dla mnie super sprzęty :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebne mi są szybko wymiary łożysk główki ramy do DRZ 400 sm 2005r. Nigdzie nie moge znależć. Możecie mi podać?

 

pozdro

30X52X16 lozysko wałeczkowe

ale tak latwo tego lozyska nie dostaniesz. jest to lozysko o ile pamietam firmy NTN dostepne tylko na zamowienie i w cenie cos kolo 130 za sztuke. AllBassa na allegro lub u olka za 170 bodajrze dostaniesz ale za komplet czyli 2szt. jest jeszcze ebay i ja tam kupowalem tylko te lozyska sa bez uszczelniacza i trzeba stary przelozyc: http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Tapered-rol...ultDomainQ5f100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/item1070067995_lozy...rm_125_250.html

w takim razie takie coś będzie dobre?

 

Nie wiem dokładnie czy łożyska mam do wymiany, ponieważ nie ma luzu ale przy skrecaniu czuć jakby takie przeskoki i opór. To na pewno łożyska?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/item1070067995_lozy...rm_125_250.html

w takim razie takie coś będzie dobre?

 

Nie wiem dokładnie czy łożyska mam do wymiany, ponieważ nie ma luzu ale przy skrecaniu czuć jakby takie przeskoki i opór. To na pewno łożyska?

1. tak takie cos bedzie dobre

2.tak, lozyska do wymiany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam na sprzedaż silnik z 2007r. w idealnym stanie wyjęty z suzuki dr-z 400SM wiec pasuje zarówno do wersji SM i S ponieważ są identyczne. Przebieg to 8260km .Silnik pracuje tak jak trzeba i jest w 101% bez zarzuceń. Zapraszam na oględziny w Piasecznie( pod Warszawą) 609 115 711.

 

http://allegro.pl/item1087963593_suzuki_dr...alny_wa_wa.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie ostatnio kolega ogłaszał wydech CRD do drz i gdybym chciał taki wydech założyć to musial bym przeprowadzic jakies regulacje w gazniku? i czy dodaje troche mocy nie chodzi mi o moc ale dzwiek bo mój chodzi jak odkurzacz:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...