Skocz do zawartości

Wszystko o DRZ 400


mbk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

za 100 masz filtr i i zapas oleju do niego na 3 sezony

za resztę kup sobie paliwa

 

To ja wiem. Po prostu pytam się czy jest jakaś różnica między zwykłym a tym k&n. Czy jest przepływ powietrza lepszy itp... :banghead:

Edytowane przez Stiff_Master
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 100 masz filtr i i zapas oleju do niego na 3 sezony

za resztę kup sobie paliwa

 

Dobrze gada.

Olej jak będziesz kupował to nie ten w spray'u tylko lany.

Wlewasz go troszkę do torebki foliowej, wrzucasz filtr i zgniatając nasączsz gąbeczkę :icon_biggrin:

 

Edytowane przez mbk

Romet Chart>Jawa 350> dłuuuuuuuuuuugo nic> Dr350 > DRZ400E> YZF-250> KTM 450 EXCR> obecnie KTM EXC-F 350 SixDays

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze gada.

Olej jak będziesz kupował to nie ten w spray'u tylko lany.

Wlewasz go troszkę do torebki foliowej, wrzucasz filtr i zgniatając nasączsz gąbeczkę :icon_biggrin:

 

No takich rzeczy kolegom z forum chyba nie trzeba mówić :wink:

My tu wszyscy dbamy o swoje sprzęty lepiej niż o kobiety i każdy z nas ma i zna na pamieć instrukcje obsługi :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej przypominać co jakiś czas, bo na różne wynalazki po motosklepach i bazarach mogą namówić.

Ja na przykład ostatnio pogrzebałem w informacjach jak dbać o moto.

Niby podstawa ale jak się zastanowiłem kiedy ostatnio podnóżki, linki, kalamitki itp. smarowałem, to się przeraziłem.

Romet Chart>Jawa 350> dłuuuuuuuuuuugo nic> Dr350 > DRZ400E> YZF-250> KTM 450 EXCR> obecnie KTM EXC-F 350 SixDays

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olej jak będziesz kupował to nie ten w spray'u tylko lany.
ototo, polecam czerwonego castrola (castrol foam air filter oil 1,5 l)

Wlewasz go troszkę do torebki foliowej, wrzucasz filtr i zgniatając nasączsz gąbeczkę :icon_biggrin:
ja biore w lapke ubrana w rekawiczke jednorazowa ze stacji benzynowej, polewam filtr cwiczac jednoczesnie miesnia dloni (czyli ugniatajac filtr) :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MBK interesują mnie te felgi z oponami i tarczami co masz :biggrin: jakiej firmy felgi są, opony, czy masz adapter do tarczy z przodu itp. Może jakieś fotki masz. Odezwij się do mnie na gg.

Edytowane przez Stiff_Master
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich posiadaczy drz 400 mam zamiar kupic ten motocykl tylko ze wersje s 05r i mam pytanie wiem ze juz były pewnie takie pytania ale jest 130 stron i nie wiem gdzie szukac. Jak jest z mocą czy do jazd po lesie podjazdy drifty itp mocy wystarcza i wagowo to prawda ze wazy 130kg na sucho? I prosze o wasze zzdanie i powiedzcie czy spisuja sie te motory w terenie? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich posiadaczy drz 400 mam zamiar kupic ten motocykl tylko ze wersje s 05r i mam pytanie wiem ze juz były pewnie takie pytania ale jest 130 stron i nie wiem gdzie szukac. Jak jest z mocą czy do jazd po lesie podjazdy drifty itp mocy wystarcza i wagowo to prawda ze wazy 130kg na sucho? I prosze o wasze zzdanie i powiedzcie czy spisuja sie te motory w terenie? Pozdrawiam

 

Ostatnio śmigałem po torze z kumplem, który ma WR 450 (sprzęt trochę inny, wiem, ok. 115 kg). Na koniec zamieniliśmy się i stwierdził, że pomimo wagi tego moto całkiem dobrze mu się jeździło i dobrze oddaje moc.

Jak napisał Lionix, nie jesteś typem Wołodyjowskiego to dasz radę. Ja czasami nieźle muszę się w lesie napracować, ale to głównie podczas trialowych prób pokonywania terenu. :flesje:

Edytowane przez swen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio śmigałem po torze z kumplem, który ma WR 450 (sprzęt trochę inny, wiem, ok. 115 kg). Na koniec zamieniliśmy się i stwierdził, że pomimo wagi tego moto całkiem dobrze mu się jeździło i dobrze oddaje moc.

Jak napisał Lionix, nie jesteś typem Wołodyjowskiego to dasz radę. Ja czasami nieźle muszę się w lesie napracować, ale to głównie podczas trialowych prób pokonywania terenu. :flesje:

 

 

Acha dzieki a co sadza inni o tym motocyklu? Jeszcze jedno czy motocykl ciągnie od samego dołu czy lubi wyzsze obroty a na oryginalnym przeożeniu idzie pojezdzic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...