Skocz do zawartości

Wszystko o DRZ 400


mbk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a ja dodam że wersja E nie szarpie, tzn poszarpie łańcuchem jak się z 3ki rusza (słychać) ale to nie jest odczuwalne , a tak to idzie równymi obrotami

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze i nie chce :/ zdjąłem głowice jeszcze raz, zawory były dosyć okopcone, wyszlifowałem pastą szlifierską, i były szczelne, profilaktycznie wymieniłem uszczelki zaworowe, po złożeniu kompresja - 8,5 w porywach do 9, no minimalnie skoczyło do 7, słychać że czasem zagada ale nie chce odpalić, co teraz może być rozrząd? jak dostałem motocykl to względem znaków rozrząd na wałkach był przestawiony o jeden ząb, ustawiłem jak należy, obracałem też o 180 stopni, ale nic nie dało....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sprawdzasz głowice? Niech ci moze sprawdzą w warsztacie od glowic samochodowych.. ? Filter powietrza mokry w benie? Jestes pewien ze nic nie skopałes z ustawieniem rozrządu, luzami zaworowymi, autodekompresatorem? Pali na zapych ? Aku doładowane? Jak szybko kreci?

Edytowane przez Lucass
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

głowice zalałem benzyną, na pych nie zapali, próbowałem odpalać bez filtra ale zamocze w benzynie, luzy zaworowe są w porządku, mierzyłem szczelinomierzem, tłok miał minimalne luzy, naprawde niewielkie, mechanik powiedział że takie są dopuszczalne, najwyżej kupię zawory i prowadnice zaworów głowice oddam regeneracji... ehh....

 

wersja drz bez homologacji-cross ma taki sam silnik jak wersja E? Mam właśnie wersje cross ale właściciel ją zarejestrował jako E

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

głowice zalałem benzyną, na pych nie zapali, próbowałem odpalać bez filtra ale zamocze w benzynie, luzy zaworowe są w porządku, mierzyłem szczelinomierzem, tłok miał minimalne luzy, naprawde niewielkie, mechanik powiedział że takie są dopuszczalne, najwyżej kupię zawory i prowadnice zaworów głowice oddam regeneracji... ehh....

 

wersja drz bez homologacji-cross ma taki sam silnik jak wersja E? Mam właśnie wersje cross ale właściciel ją zarejestrował jako E

a były wersje cross?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gas gas to bardziej wyczynówka, mogłem kupić gasgas 250 2t ale zrezygnowałem bo ciężko z częściami

a co myślicie o tuningu drz do 440 czy 450?

 

myślicie że to że nie chce odpalić to jest modułu?

Edytowane przez skalim1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki:

po moim ostatnim offroadowaniu na szosowych oponach podczas proby zmiany kolein zwalilem sie z walu przeciwpowodziowego na dol :P.

 

Z prawej strony silnika przy gazniku jest taki czarny zbiorniczek ze sruba od dolu. POjawiliy sie tam kropelki oleju, ktore kapia na kolektor.

Nie znam sie na mechanice za bardzo i pytam czy to sa objawy ze cos sie zwalilo solidnie?

Co zrobic zeby ten olej juz sobie nie kapal ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki:

po moim ostatnim offroadowaniu na szosowych oponach podczas proby zmiany kolein zwalilem sie z walu przeciwpowodziowego na dol :icon_twisted:.

 

Z prawej strony silnika przy gazniku jest taki czarny zbiorniczek ze sruba od dolu. POjawiliy sie tam kropelki oleju, ktore kapia na kolektor.

Nie znam sie na mechanice za bardzo i pytam czy to sa objawy ze cos sie zwalilo solidnie?

Co zrobic zeby ten olej juz sobie nie kapal ?

 

 

owy zbiorniczek powinien byc szczelny i weze dochodzace do niego równiez powinny byc szczelne i po fakcie ni e powinno juz nic z niego kapac.Jaka srubke od dołu??jedyna srubka jaka jest w tym pojemniczku słuzy do jego mocowania.

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...