Skocz do zawartości

Wszystko o DRZ 400


mbk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moja Ska na standardowym (fabrycznym) ustawieniu gaźnika przejeżdża ok 96 mil ,więc jeśli masz w gaźniku większą dysze i podniesioną iglicę to może tyle palić.Przyczyną większego spalania może też być zbyt duży poziom paliwa w gaźniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prostować to czy szukać nowego stelaża?
ja bym prostowal, przeciez to nie rama

 

 

 

jak myslicie, co tak dzwoni? http://www.youtube.com/watch?v=c4hVRA3far4

 

lanuch? Mechanik mówi że to niby dekompresator, ale cos mi sie nie chce wierzyc.,..

moze byc ze to ten automagiczny dekompresator, jest to dosc wyrazne stukanie (ja tak mam, 12 tys km)

a lancuch mozna przeciez latwo zdiagnozowac i wykluczyc, sprawdz czy napinacz doszedl do max i stan lancuszka

 

Moja drzeta za duzo pali ( ok 70 pare mil na baku do rezerwy).
tak wychodzi u mnie przy przelozeniu 14/47 na fabrycznym gazniku, czasami mniej, min to bylo 80 km ale za to jaki banan na twarzy :), a czasami wiecej jak duzo lesnych drog Edytowane przez -Jurgen-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj kolego, :), w ta sama strone w ktora leci jak jedziesz :D, czyli w strone silnika

 

 

no wiesz nie mam wiatraczka wiec pytam bo planuje sobie zamontowac i zastanawiałem sie w którą strone ma dmuchac,dzięki za odpowiedz,pozdro. :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to w koncu w którą strone dmucha???

wentylator jest montowany za chlodnica i "wyciaga" z niej powietrze czyli dmucha do tyłu

 

Co do wiatraka, to dmucha w stronę chłodnicy (dmucha w chłodnice)

jesli u ciebie dmucha w chlodnice to masz zle podlaczone bieguny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba być technikiem żeby zrozumieć że jeśli moto jedzie do przodu (zwykle) to powietrze przepływa do tyłu ....

 

Jak na moj gust to glupoty opowiadasz...

Wiatrak zalacza Ci sie w wiekszosci w momencie albo stania albo wolnej jazdy wtedy gdy nie przeplywa

przez chlodnice powietrze - wtedy powinien on nadmuchiwac powietrze na chlodnice a nie probowac wyciagac

z niej powietrza...

Podcisnienie bedzie na pewno mniejsze w 2 przypadku i skutecznosc chlodzenia slaba...

 

Czyli jak dla mnie - wiatrak dmucha w chlodnice... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...