Skocz do zawartości

Wszystko o DRZ 400


mbk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pomieniłem sobie koła tymczasowo na SM, i mam dylemat jakie ciśnienie wpompować w kołach do jazdy po mieście. Jakieś sugestie?

Romet Chart>Jawa 350> dłuuuuuuuuuuugo nic> Dr350 > DRZ400E> YZF-250> KTM 450 EXCR> obecnie KTM EXC-F 350 SixDays

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pompuje 2,5

 

Też tak miałem,

ale miałem wrażenie, że trochę za dużo i odbija się to na przyczepności dla tego teraz eksperymentuję z niższymi ciśnieniami.

Romet Chart>Jawa 350> dłuuuuuuuuuuugo nic> Dr350 > DRZ400E> YZF-250> KTM 450 EXCR> obecnie KTM EXC-F 350 SixDays

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos z uzytkownikow DRZy, w szczegolnosci SM, zakladal oslony dekli silnika? Jak to wyglada? Czy jest skuteczne? Ile kosztuje? A moze ktos zrobil takie oslony samemu?

 

pozdrawiam

Piotrek

 

Witam wszystkich przy okazji sie pochwale moim nabytkiem juz go mam dosc długo ale niebyło kiedy sie wpisac :)

 

A dekle sprawdzaja sie u mnie i tak wygladaja

http://forum.motocykle.slask.pl/index.php?...e=post&id=24726

http://forum.motocykle.slask.pl/index.php?...e=post&id=24725

 

P.s Mam taki mały problem gdyż ważę ok 90 kg . ale to narazie mniejsza z tym wyczytałem ze w SM sag < czyli położenie motocykla bez jeźdźca mierzone A moto postawione w powietrzu i B moto luźno na własnych kołach A- B czyli sag > jak złe mówię proszę o poprawę u mnie jest 50 mm powinno byc ok 10 - 20 mm SM a w enduro 30 - 35mm . wiec czy na oryginalnej sprężynie jest możliwość ustawienie tego dobrze czy trzeba sprężynę wymienić bo przy mojej wadze nie da rady ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli mówisz ze do takiej wagi sprężyna daje jeszcze rade wystarczy trochę ją skręcić .

nie mam klucza i nigdy tego nie robiłem w drz w bandicie może ze dwa razy .

jak skręcę sprężynę trochę moto się obniży jak na niego usiądę czy niema to wpływu - niechciał bym takiego efektu bo i tak pod moim ciężarem mocno dość siada :(

Edytowane przez mateuszzory
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli mówisz ze do takiej wagi sprężyna daje jeszcze rade wystarczy trochę ją skręcić .

nie mam klucza i nigdy tego nie robiłem w drz w bandicie może ze dwa razy .

jak skręcę sprężynę trochę moto się obniży jak na niego usiądę czy niema to wpływu - niechciał bym takiego efektu bo i tak pod moim ciężarem mocno dość siada :(

 

 

Seryjna sprężyna w DRZ jest na jeźdźca o wadze około 80kg (o ile dobrze pamiętam).

Jak skręcisz sprężynę to moto wcale się nie obniży, a wręcz mniej się ugnie jak siądziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak skręcisz moto pójdzie w górę

 

z ubiorem ważę 105, sprężyna seria a zostało jeszcze 1/4 zakresu regulacji

moto ugina się pod moim ciężarem 8cm (tak mi pasi)

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki chłopaki za odpowiedzi :)

Mam jeszcze takie pytanie treści teoretycznej z której strony dostać się to tej regulacji sprężyny wystarczy jakiś bok plastiku ściągnąć czy wszystko czyli siedzenie i dwie stronny itd ? prosze o porade .

i w standardowych kluczach do moto mieliście klucz to tej sprężyny bo ja niemam chyba - przynajmniej klucz do bandita wyglądał inaczej i takiego niemam :(

Edytowane przez mateuszzory
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam do was kilka pytań. Na co zwrucić szczególnie uwage przy kupnie DRZ 400S? Mają jakieś mankamenty? Co w tych maszynach jest najwiękrzym minusem? czy w ogóle ma jakieś minusy? Z góry dziękuje za odpowiedzi.

 

 

 

only E nie kupuj S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...