Skocz do zawartości

Wszystko o DRZ 400


mbk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a jak duzo pojezdziłes??ja mam u siebie mało gądbki siedzenie akcesoryjne twarde ale jak zrobiłem 320 km terenem to myslałem ze mi..... ale Twój wybór.Pozdrawiam

No... mało pojeździłem raptem 10-20 km.

Ale kumpel te 600 km w dwa dni zrobił i mu nie odpadło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poziom paliwa w keihin frc39h ?

Temat już zaczynałem pytając o manualna do tego gaźnika,

nie znalazłem....

ale znalazłem serwisowe gdzie taki gaźnik jest opisany ze wszelkimi szczegółami... niestety tyczy sie to KTM 250,525 SX,MXC,EXC 03, a ja mam to w drzecie...

pytanie do znawców tematu "gaźnik":

czy zna ktoś dane serwisowe tego gaźnika montowanego w dr ach ? [poziom paliwa, rozmiary nominalne dysz etc...]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poziom paliwa w keihin frc39h ?

czy zna ktoś dane serwisowe tego gaźnika montowanego w dr ach ? [poziom paliwa, rozmiary nominalne dysz etc...]

 

pewnien czas temu dawalem linka z WRZUTY do serwisowki do wersji E. tam byly dane o ktore pytasz.popatrz kilka stron w tyl a napewno znajdziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wymieniałem łożyska w 400E w tylnym kole idą tam:

2 szt 6004

oraz 1 szt, 6204

oczywiście uszczelniane. Koszt po kilka zł za każde.

Na pewno się niejednemu przyda!

Romet Chart>Jawa 350> dłuuuuuuuuuuugo nic> Dr350 > DRZ400E> YZF-250> KTM 450 EXCR> obecnie KTM EXC-F 350 SixDays

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak, dokladny opis tylko mikuni... ale w tabeli na str 7 masz kilka danych]

Tak zgadza sie zwracam honor :icon_mrgreen: na 8 stronie mam dysze i poziom pływaka, opis gaźnika dokładny mam w serwisowe do ktm'a ;), dzieki

Edytowane przez Fisher_DRZ_E
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wymieniałem łożyska w 400E w tylnym kole idą tam:

2 szt 6004

oraz 1 szt, 6204

oczywiście uszczelniane. Koszt po kilka zł za każde.

Na pewno się niejednemu przyda!

a tu kilka zdjec jak to wszystko wyglada: http://www.thumpertalk.com/forum/showthread.php?t=447123

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam pytanko do posiadaczy Deerzet w wersji S. Czy u Was równiez tak przyciężkawo chodzi sprzęgło?

Mnie często właśnie podczas jazdy najczęsciej męczy lewa ręka a w zasadzie palce od naciskania go. Kiedyś, gdy na początku kupiłem DR-Z to chodziło ono lżej. Wiem, że to nie hydrauliczne, ale powinno w miare lekko się naciskać moim zdaniem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie - u mnie jest podobnie. Mozesz jeszcze ewentualnie sprawdzic czy polozenie dzwigieńki jest ok - na tej stronie jest to fajnie wytlumaczone - http://enduro.anv.pl/enduro/glowna.php?Nam...ricks/ust_dzwig

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest.

Przygotowalem moto na dluzszy wypad i po 900km zaczol dzwonic, blokowac biegi itd... Zajechalem do mechanika i powiedzial zebym dalej juz nie jechal tylko na lawete bo juz mam miszung w silniku a moze byc wiekszy.

Fuck...

Suka mnie zawiodla i to bardzo.

Polamalem klamki w gorach ale luzik bo mialem zapasowe jedne z KLASY drugie z LARSSONa.

Zadne nie pasowaly...

Fuck...

bannerfor.jpg

EXC 250 2ttttttt

EXC 400 R jak Rules,

DRZ 400 ADV oddana w dobre rece,

Romet 700 Pegaz - dzieciństwo:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie na poczatku tez sprzeglo ciezko chodzilo. Wymienilem linke, posmarowalem profilaktycznie olejem i chodzi leciutko jak piorko :icon_rolleyes: stara linke smarowalem i nic to nie dawalo, dopiero po sciagnieciu jak smarowalem z obu stron i ruszalem linka to powoli lzej pracowala ale i tak nie ma porownania z nowa. Przesmarowac, a jak nie pomoze to trzeba sie zastanawiac nad wymiana.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...