Skocz do zawartości

Wszystko o DRZ 400


mbk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie odnośnie plynu do chłodzenia. Są 2 opcje z tego co wiem. (1) kupic normalny plyn do chlodnic np. orlenu, borygo itd. takie ktore wlewa sie do samochodowych chlodnic (chlodnice aluminiowe). (2) opcja to zakupic taki srodek http://www.sklep.motox.com.pl/product_info...roducts_id=1956 i rozrobic go z woda demineralizowaną w roznych proporcjach i tu zapytam w jakich proporcjach stosujecie? Prosze o wypowiedzi co do tych dwóch opcji. Dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to normalne ze przy gaszeniu slychac chyba odglos rozrucznika jakby nie puszczal po rozruchu? Wczesniej jakos nie zwrocilem na to uwagi dopiero dzis mi znajomy zwrocil uwage co to za dzwieg przy gaszeniu tak jakby bendix nie puszczal po odpaleniu i pracowal wraz z silnikiem do momentu wylaczenia? I zaczyna mnie to teraz niepokoic czy to normalne. Bo ostatnio mam problemy z akumulatorem i musze go sam doladowywac a moze to jest tez tego przyczyna. I przy okazji ile powinno wychodzic V na kablach z akumulatora na jego ładowanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilka osób mnie znów pytało na GG więc dla chętnych podaję linki do manuali - właśnie załadowałem

wersja eng. http://www.sendspace.com/file/zo61hg

wersja pl http://www.sendspace.com/file/u5e711

pzdr

Romet Chart>Jawa 350> dłuuuuuuuuuuugo nic> Dr350 > DRZ400E> YZF-250> KTM 450 EXCR> obecnie KTM EXC-F 350 SixDays

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc wszystkim. takie pytanko mam :crossy: ma ktoś moze wymiary simeringów od dzwigienki zmiany biegów i zębatki napędowej przy silniku? Panowie jeszcze zapytam jak łańcuch rozrzadu zmieniacie to najpierw sprzęgło demontujecie potem zębatke z wału i jakoś wyjmujecie łańcuch , dobrze myśle ????jakie tam klucze idą???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc wszystkim. takie pytanko mam :icon_mrgreen: ma ktoś moze wymiary simeringów od dzwigienki zmiany biegów i zębatki napędowej przy silniku? Panowie jeszcze zapytam jak łańcuch rozrzadu zmieniacie to najpierw sprzęgło demontujecie potem zębatke z wału i jakoś wyjmujecie łańcuch , dobrze myśle ????jakie tam klucze idą???

 

Od dzwigienki zmiany: 14X22X6

Zebatka: 30X40X6

 

Stawiasz Piwo ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie,

parę stron dalej obiecałem, ze jak juz do sprzeta sie dorwe bede

tu doswiadczonych kolegow pytal i czas obietnice spelnic...

drz 400E, ma gaznik keihina, na samym spodzie komory pływakowej jest taka miedziana, pionowa rurka

o dl 1-1,5 cm wychodzącą ze spodu komory, widac ja od lewej strony motocykla. Na nią nanizany [u mnie przynajmniej] jest wężyk wyprowadzający sie z końcówką pod wahaczem.

Po zgaszeniu motocykla kapie mi tam paliwo tworzac srednio 15 - 25 cm-trowa plame.

 

Pytanie do znawcow Keihina - tak ma byc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakis czas temu mialem kilka pytan co do DRZ

po pierwsze za duze spalanie

po drugie gdzie podpiac GPS

po trzecie glosne moto i rozrzad

 

troche pracy, kasy i czasu no i okazalo sie ze:

 

Mam w gazniku dynojeta.

Aktualnie po regulacjach spalanie z 7l spadlo do 5l :)

 

Podpiolem sie z GPS pod lampe. Problem sie pojawil jak wlaczylem dlugie. Zapomnialem prad plynie w postojowych tylko jak sa wlaczone :)

 

Po wymianie rozrzadu moto pracuje mega cicho. Zadnego cykania, stukania itp.

Bylem z tym w serwiesie suzuki. Powiedzieli mi ze wszystko jest ok, to tak powinno byc bo to zawory cos tam... Na szczescie nie nauczyli mnie nie ufac :) Rozrzad byl o okolo 0.5cm dluzsze od nowego. Napinacz byl wyciagniety na maxa.

 

W przyszlym tyg ruszamy na dwie DRZ z 3miasta w Karpaty Ukrainskie i Rumunskie.

 

Przygotowania dobiegaja konca.

Wersja S dostala kikstarter na wypadek smierci aku, na maxa utwardzone zawieszenie zeby podlac wadze pasazera i gratow.

 

Moze ktos ma czas i ochote dolaczyc sie do dziarskiej ekipy?

bannerfor.jpg

EXC 250 2ttttttt

EXC 400 R jak Rules,

DRZ 400 ADV oddana w dobre rece,

Romet 700 Pegaz - dzieciństwo:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

W przyszlym tyg ruszamy na dwie DRZ z 3miasta w Karpaty Ukrainskie i Rumunskie.

 

Przygotowania dobiegaja konca.

Wersja S dostala kikstarter na wypadek smierci aku, na maxa utwardzone zawieszenie zeby podlac wadze pasazera i gratow.

 

Moze ktos ma czas i ochote dolaczyc sie do dziarskiej ekipy?

 

My wlasnie wrocilismy: 2xDRZ, WR 450, EXC 525, FE 400. Pare fotek: http://picasaweb.google.com/Mariusz7703/RumuniaEnduro2008

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy. chcę kupić aluminiowe osłony na dekle do mojej drz, czy ktoś ma na sprzedaż za rozsądną cenę, albo może wie gdzie mogę to tanio kupić. Ostatnio mało brakowało a hamulec zrobiłby mi dziure w osłonie, na szczeście skończyło sie tylko wgnieceniem.

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...