Skocz do zawartości

Kask do 400zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam zamiar kupić kask na ściga.I mam dylemat, bo kasków od wyboru do koloru.Zastanawiam sie jeszcze nad szybka, ciemna, przezroczysta czy lustrzanka.która praktyczniejsza?

Co byście mi polecili? Cena jak w temacie, czyli do 400 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak napiszę, że było o tanich i droższych kaskach mnóstwo dyskusji na forum, to mnie znów ktoś opierniczy :icon_mrgreen:

BYŁO! opcja "szukaj" nie gryzie!

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za ta kase mozesz znalezc Sharka S 500 i S 800. Tylko nie w sklepach-bo tam to tylko gowniane nitro i inne cabergi Ci zaproponuja za ta sume;)

Tylko, że Sharki to głośne kaski niestety :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszua przecież masz rację :icon_biggrin:

Ja już nie wiem, który raz się będę powtarzał i napiszę, że HJC CL-14 i Nolan N62 :buttrock:

Z tym, że za tę kwotę "prawie na pewno" nie będzie to kask zbyt komfortowy. Kupiłem niedawno N62 i hałas jest większy niż w Lazerze LZ6. To pewnie dlatego, że mocowanie szybki jest na wierzchu (Lazer ma skryte pod osłonką). A Lazer kosztuje znacznie poniżej 300 zł. Nie wiem jak jest z Vertigo, ale on też ma gołe zawiasy - a od teraz będę na to zwracał szczególną uwagę. Wolę jednak nieco dłużej się pobawić przy zmianie szyby niż cierpieć na trasie...

Edytowane przez Arcer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak dorzucę kasy do tego kasku...... przekonaliście mnie hehe

 

wybiorę chyba AGV K SERIES VALENTINO ROSSI

 

podpowiedzcie cos na temat szybek

 

,,-szybka wizjera w oryginale jest przezroczysta ,ciemne na specjalne zamówienie za doplatą ....99 zl lub iridium /lustrzanki/ 145 zl,,

 

znalazłem to na jednej aukcji i tu pytanie czym sie rożni iridium od lustrzanki?która lepsza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...