Skocz do zawartości

Borki Reloaded !!!!!!!!


Marcin SF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a ja przepraszam za swoja osobe...

 

mam nadzieje, ze w piatkowy wieczor nie zrazilem nikogo

ja ide w kime DOBRANOC

a ja idę do pracy a właściwie jadę :banghead: (kurde już jest rano)

 

niech NAJWYŻSZY ma dziś wszystkie samoloty lądujące na lotnisku w Radomiu w swojej opiece - ja bym dziś na mnie nie liczył,,, :icon_razz:

 

ale do pracy trzeba jechać aby zarobić na Sylwestra :)

 

Pozdr. :buttrock:

Ps. po takich BORKACH powinien przysługiwać jakiś urlop... tak by było bezpieczniej :cool:

Edytowane przez przemek3578
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noooo ... jak sie powiąże fakty .....

 

 

 

z opowieści jego współlokatorów wynika, że on chyba też WDUPIEMIAŁTO :) ale na szczęście kremik się znalazł, czyli jednak ukradzione nam mydło wystarczyło :buttrock:

 

 

 

 

 

a ja przepraszam za swoja osobe...

 

mam nadzieje, ze w piatkowy wieczor nie zarazilem nikogo

 

 

 

to .... ja bym się tak nie cieszył na miejscu współlokatorów Waldiego :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YO!

 

 

Nie rozumiem, czyżby Waldi miał jakieś choroby? Współlokatorzy bawili się świetnie, tylko że Waldi tego nie pamięta :buttrock:

 

 

co do poniedziałków, to coś w tym jest. Powinien dzisiaj przysługiwać dzień wolny. Ja na szczęście jeszcze nie mam odpowiedzialnej pracy :)

 

Wczoraj się dziwiłem czemu mnie nic nie boli nic nie suszy ... dzisiaj już wiem czemu. Idę po coś do picia i aspirynke :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo!

 

 

Wczoraj się dziwiłem czemu mnie nic nie boli nic nie suszy ... dzisiaj już wiem czemu. Idę po coś do picia i aspirynke :icon_razz:

 

ze nie bolalo to jeszcze rozumiem ale co do suszenia to bym polemizowal sadzac po ilosci pustych butelek u mnie w katamaranie po wczorajszym powrocie... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo siedzę w pracy a fotki są w domu?

bo fotek jest ponad 300 i załadowanie wszystkich zajmie wieczność, nie mówiąc o tym, że mija się to z celem. Wrzuce te najpikantniejsze tylko ;) jak wrócę do domu

jak jest ich tak duzo to tym bardziej juz je uploadowac powinienes ...:) i nie robic mi tu zadnej cenzury kaczorow juz nie ma :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A te prezerwatywy to czyje były - nie Waldiego - widziałam jak przymierzał ale na co zakładał to nie mogłam dojrzeć a jasno było. Coś tu nie gra :buttrock:

On jest chory - i lachony chciał wyrywać ;) SODOMIA I GOMORIA :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo fotek jest ponad 300 i załadowanie wszystkich zajmie wieczność, nie mówiąc o tym, że mija się to z celem. Wrzuce te najpikantniejsze tylko :icon_mrgreen: jak wrócę do domu

potraktuj je przed wrzucaniem jakimś programem to zmniejszania fotek to szybciej pójdzie.

 

PS. Przed następną razą przydałoby się rozesłać wszystkim uczestnikom:

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?s=...dpost&p=1074583 :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...