Skocz do zawartości

Borki Reloaded !!!!!!!!


Marcin SF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra zmiana TEMATU!!!

Czy pamiętacie jak pewien nienormalny facet wybrał się motocyklem do pracy...???

jeśli NIE to przypominam - tym nienormalnym facetem byłem ja (niestety...) :clap:

Od tamtego pamiętnego dnia mineło już kilka dzionków... natomiast dziś pierwszy raz poszedłem do garażu i... :banghead: co zobaczyłem :eek: - moja VIRAŻKA zabłocona a silnik (aż płakać mi się chce) silnik calutki w kryształkach soli :eek: iiii moje polerki szlag trafił!!!(sól powżerała się w dekielki i ani myśli się zmyć)

Viróweczka wygląda tak jakby nie była moja :D

Co robić? Czy znacie jakieś magiczne zaklęcie aby to dziadostwo usunąć :)

POZDRAWIAM

 

 

(pytam poważnie HELLP...!!!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra zmiana TEMATU!!!

Czy pamiętacie jak pewien nienormalny facet wybrał się motocyklem do pracy...???

jeśli NIE to przypominam - tym nienormalnym facetem byłem ja (niestety...) :banghead:

Od tamtego pamiętnego dnia mineło już kilka dzionków... natomiast dziś pierwszy raz poszedłem do garażu i... :banghead: co zobaczyłem :eek: - moja VIRAŻKA zabłocona a silnik (aż płakać mi się chce) silnik calutki w kryształkach soli :eek: iiii moje polerki szlag trafił!!!(sól powżerała się w dekielki i ani myśli się zmyć)

Viróweczka wygląda tak jakby nie była moja :icon_mrgreen:

Co robić? Czy znacie jakieś magiczne zaklęcie aby to dziadostwo usunąć :lalag:

POZDRAWIAM

(pytam poważnie HELLP...!!!)

 

LUDZIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE! Pomóżcie PRZEMOWI bo On nie wiedział co czyni i teraz jego moto cierpi :eek:

Jak mogłeś tak uczynić :banghead: BANA za ten niecny uczynek :icon_mrgreen:

Ale sprzęcikowi na ratunek trzeba pędzić :crossy: POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...