Skocz do zawartości

I wy sie uwazacie ze endurowcow?


marcinhc
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ogolnie maska mi spadla na glebe. To dla tych wszystkich ktorzy uwazaja ze wazacy 180kg XT 600 jest sprzetem po bulki i piwo.

 

Ostrzegam, ze po obejrzeniu tego poczujecie sie jak najwieksi miączacy (bynajmniej ja sie tak poczulem):

 

http://www.advrider.com/forums/showthread....&threadid=29723

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylo widzialem szacun dla tych kolesi :wink:

mogles nie zakladac nowego tematu tylko wrzucic do :buttrock: brudne foty

 

czyjawiem, w brudnych fotach ja na przyklad bym tego nie odkopal, ale zaś tutaj to po samym temacie juz chcialo mi sie wejść żeby dowiedzieć sie czegos wiecej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądanie tych zdjęć, to czysta przyjemność.

Nie bylo wtedy internetu, nikt się nie pytał czy xxxxx sporzęt da rade w terenie-poprostu wyciagali maszyny i jeździli. Tamtymi maszynami mozna bylo jednego dnia startowac jednego dnia w wyscigach szosowych, nastepnego dnia w rajdzie terenowym, a w tygodniu jechać do pracy, czy na ryby. Pełna uniwersalność, i fun na sztywnym tyle.

Uwielbiam takie fotografie z dawnych lat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądanie tych zdjęć, to czysta przyjemność.

Nie bylo wtedy internetu, nikt się nie pytał czy xxxxx sporzęt da rade w terenie-poprostu wyciagali maszyny i jeździli. Tamtymi maszynami mozna bylo jednego dnia startowac jednego dnia w wyscigach szosowych, nastepnego dnia w rajdzie terenowym, a w tygodniu jechać do pracy, czy na ryby. Pełna uniwersalność, i fun na sztywnym tyle.

Uwielbiam takie fotografie z dawnych lat :clap:

 

O oooooooooo ta wypowiedź podoba mi się bardzo. Może przez staż "jarka s" wiekowo. Bo tak powinno być, kupuujesz moto który podoba się Tobie a nie kolegom z forum:) Ale to co tutaj jest pokazane to jest szczyt enduro!! Wielki szacun!

 

Pozdro

urban

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie. Ale wiecie, moim zdaniem te fotki sa bardzo pouczajace (poza tym ze pikne) i swietnie pokazuja ze wlasciwie to liczy sie tylko i wylacznie czlowiek i jego pragnienia, umiejetnosci. Dobrym tego przykladem jest ten chlopak co cwiczy FMX na CZcie. Chce cos robic? To bierze sie w garsc i to robi a nie zadajae glupkowate pytania na forum typu "jaki sprzet najepszy...bla bla", bo tu liczy sie tylko czlowiek. Reszta to narzedzie.

 

Ale musze przyznac ze te skoki na twardym tyle na maszynach ktore waza pewnie z 300kg zrobily na mnie wieksze wrazenie niz podwojny backflip Pastrany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I zobaczcie teraz taki klimat:

Podjeżdża klient na wymuskanej np. KTM EXC. Zero zarysowania na plastiku, pomarańczowe buty, kask-wszystko firmowe i pod kolor KTM. Najczęściej spotkasz takich asów w duzych skupiskach ludzkich, tam gdzie jest lans. Broń boże utopić moto w błocie...Spotkałem takie cioty, normalnie pawia można puścic i spiepszać jak najszybciej, bo to ani pogadać, ani pojeździć, i wstyd sie z takimi pokazywać. Nie to żebym ganił endurowych "modnisiów", ale bywa i tak.

A z tymi asami od zdjęc to bym sie bardzo chetnie zakolegował, widać że to wszystko jest 4fun, naturalne, nie napuszone, i widać że oni mają enduro w sercu, a nie w metkach i paragonach od dealera.

Stary, zrobiłes mi tymi zdjęciami wielką przyjemność.

P.S HD WLA ważyły 250 kg. Moja XTZ waży troszkę mniej, ale nie chce wiedzieć co Ci goście z lat 50` potrafiliby z tym motocyklem zrobić:icon_twisted:

PS II: te foty mogą byc swietnym środkiem orzeźwiającym dla motocyklistów siedzących z nosami w danych katalogowych i zadających pytania "czy da radę", a już w szczególności "CO KUPIĆ, CO POLECACIE".

Jak widać enduro jest w sercu, a sprzęt tylko wozi drajwera (ścislej jego dupę).

Pzdr.

Edytowane przez jarek s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądanie tych zdjęć, to czysta przyjemność.

Nie bylo wtedy internetu, nikt się nie pytał czy xxxxx sporzęt da rade w terenie-poprostu wyciagali maszyny i jeździli. Tamtymi maszynami mozna bylo jednego dnia startowac jednego dnia w wyscigach szosowych, nastepnego dnia w rajdzie terenowym, a w tygodniu jechać do pracy, czy na ryby. Pełna uniwersalność, i fun na sztywnym tyle.

Uwielbiam takie fotografie z dawnych lat :notworthy:

 

 

I zobaczcie teraz taki klimat:

Podjeżdża klient na wymuskanej np. KTM EXC. Zero zarysowania na plastiku, pomarańczowe buty, kask-wszystko firmowe i pod kolor KTM. Najczęściej spotkasz takich asów w duzych skupiskach ludzkich, tam gdzie jest lans. Broń boże utopić moto w błocie...Spotkałem takie cioty, normalnie pawia można puścic i spiepszać jak najszybciej, bo to ani pogadać, ani pojeździć, i wstyd sie z takimi pokazywać. Nie to żebym ganił endurowych "modnisiów", ale bywa i tak.

A z tymi asami od zdjęc to bym sie bardzo chetnie zakolegował, widać że to wszystko jest 4fun, naturalne, nie napuszone, i widać że oni mają enduro w sercu, a nie w metkach i paragonach od dealera.

Stary, zrobiłes mi tymi zdjęciami wielką przyjemność.

P.S HD WLA ważyły 250 kg. Moja XTZ waży troszkę mniej, ale nie chce wiedzieć co Ci goście z lat 50` potrafiliby z tym motocyklem zrobić:notworthy:

PS II: te foty mogą byc swietnym środkiem orzeźwiającym dla motocyklistów siedzących z nosami w danych katalogowych i zadających pytania "czy da radę", a już w szczególności "CO KUPIĆ, CO POLECACIE".

Jak widać enduro jest w sercu, a sprzęt tylko wozi drajwera (ścislej jego dupę).

Pzdr.

 

 

Nic dodać nic ująć. Dalsze komentarz chyba są zbędne.

 

 

Szczerze powiem, że bardziej spodziewałem się tutaj hardcorowych fotek z ciężkiego terenu, na ekstremalnych moto. Tymczasem teren jest więcej niż ekstremalny, a motocykle bardziej podobne do mojej Virago, niż Enduro :) :) :) Nigdy bym nie powiedział, że to może zapuścić się w taki teren (foto, gdzie moto z gmolami szerokimi jak stodoła przedziera się między drzewami wymiata), nie mówiąc już o skakaniu itp. :eek:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...