Skocz do zawartości

To chyba poważne uszkodzenie??


panas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!! Biorę udział w licytacji motocykla Yamaha FZ6 z 2007 roku po wypadku, bliższe info http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewIt...=tab%3DWatching !! Proszę o rzucenie fahowym okiem i poradę do ilu mogę śmiało licytować o ile oczywiście naprawa widocznych uszkodzeń nie bedzie zbyt skomlikowana!! Na moje oko to poza innymi mniejszymi uszkodzniami zwraca uwagę pęknięta rama?? :-/ A Wy Panowie co i jak to widzicie??

 

Pozdro All :-) Czekam na opinie!! :D

Edytowane przez panas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

........ wysokociśnieniowe odlewy takie dobre........... :clap:

Odpuść Sobie ten motocykl!

Lagi jeszcze da sie wyprostować ale rama tania nie jest, chyba ze będzie to taka cena jak obecnie(1000) zawsze będziesz mógł sprzedać silnik :clap: i trochę tego co zostanie!

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh!! Panowie nie wiem jak Wy dojrzeliście to że lagi są krzywe, ja nawet nie zwróciłem na nie uwagi... chyle czoła przed waszym wprawnym okiem i dziekuje za rady i opinie!!

A przyglądaliście się tej fotce na której jest zbliżona prawa strona motocykla?? Czy tam nie widać tego że rama jest wprost ośmieliłbym się nawet powiedzieć złamana!! :-/

Wychodzi na to że rzeczywiście sprzęt nie jest godny uwagi takiego laika jak ja (jeśli chodzi o mechanike) nie warto sie w to pakować!! :clap: Trzeba sobie odpuscić... ale poczekam do końca aukcji zobaczymy ile nabiją!!

 

3majcie się!! I pamietajcie jutro o wyborach!! :clap: Pozdro

Edytowane przez panas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał żeby wszystkie motocykle w Polsce były tylko po takich dzwonach.

Wymienić lagi i ganiać.

 

Tak, a ramę sklej tasmą, amerykancem, Panowie zostawić ten motocykl chyba ze ktoś ma potrzebę zabrania go na częsci.

Edytowane przez koralik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz zgiete lagi, zlamana rame, urwany lewy uchwyt dla pasazera, mam wrazenie ze brakuje prawego podnozka. euro stoji po 3.68 wiec ja bym licytowal tak do 1500E. na allegro jest koles ktory niby ma rame do rejestracji od fazera 2004 (podal tylko nr telefonu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...