Skocz do zawartości

maj ńju lof - eFka ;)


zbyhu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

WOW !!! Sledze Twoja zacną stronkę (mam ja nawet w "ulubionych") :icon_twisted:

 

Co do motorka:

hmmmm.... Troszkę dla "dziadków" ta CBF ... ale dla Ciebie jak znalazł - turystyk pełną gębą !!!

 

Ps. Monogamista to Ty z pewnością nie jestes ... Motóry zmieniasz jak rękawiczki !!! :clap:

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

Tak, to ta z Lubonia pod Poznaniem. Gosc sciaga motocykle i wydaje sie, ze wyszukuje dobre maszyny. Widzialem ich u niego kilka. Na dzien dzisiejszy polecam handlowanie z nim ;). Jesli nic w moto nie wyskoczy, a nie sadze, to bede polecal dalej :icon_twisted:.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Gratuluje nowego sprzetu, moze ten posluzy wiecej niz rok :clap: :clap: :icon_question: :icon_question:

 

Cześć rybson. Oglądam na avatarku sprzęt i oczom nie wierzę: to jest sevenka Zbyha? Gratuluję motórka. Zbyhu z żalem go sprzedawał, ale w godne ręce poszedł. Dbaj o "żelazo" jak mówi Prałat i nie daj się zabić (tak z kolei powiedział mój egzaminator z kat. A). Pozdrówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć rybson. Oglądam na avatarku sprzęt i oczom nie wierzę: to jest sevenka Zbyha? Gratuluję motórka. Zbyhu z żalem go sprzedawał, ale w godne ręce poszedł. Dbaj o "żelazo" jak mówi Prałat i nie daj się zabić (tak z kolei powiedział mój egzaminator z kat. A). Pozdrówki

 

 

Tak Boba to jest to cudo ktorego przez najblizsze pare lat nie zamierzam zmienic:) jest ze mna rok i jest nam ze soba dobrze :crossy: a czy dbam?? pytaj zbyha on mial szanse ja zobaczyc po roku mojego uzytkowania:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Czolem!

 

Pierwsze 400km za mna i jestem coraz bardziej zadowolony ;]. Przestawilem sie juz na inna pozycje i coraz szerzej czerpie przyjemnosc z jazdy na tej bestii :lalag:. Co prawda w porowaniu do TDMy pali sporo wiecej i dziury czuje sie dosyc mocno, to jednak pozycja jest wporzo, moc niesamowita no i licze, ze bede mogl zapomniec o wozeniu oleju w bagazach ;].

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...