Skocz do zawartości

jak palic po glebie


Ryjek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie odnosnie palenia moto po glebie a mianowicie chodzi mi o palenie drz 400 S mam z tym nie male problemy troche musze nakrecic rozrusznikiem zanim ruszy a przewaznie to zdycha mi akumulator (musze go zmienic ). Wiec moze ma ktos jakas technike palenia oprucz brania moto na pych? :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja palę bez gazu.

Faktycznie trzeba chwilę pokręcić i bez nowego aku może być problem mimo automatycznego odprężnika.

Jeśli mi po wywrotce silnik nie zgaśnie, to staram się najpierw złapać za sprzęgło i podnieść sprzęta z pracującym "motorem".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja palę bez gazu.

Faktycznie trzeba chwilę pokręcić i bez nowego aku może być problem mimo automatycznego odprężnika.

Jeśli mi po wywrotce silnik nie zgaśnie, to staram się najpierw złapać za sprzęgło i podnieść sprzęta z pracującym "motorem".

Ja tez sie staram dzwignac go zanim mi sielnik zdechnie ale nie zawsze sie da wiec wtedy musze sie nameczyc. W sumie mnie tez sie wydaje ze woli zpalic z lekkim gazem ale wiem ze tak sie nie powinno robic. Ogolnie dziekki za odpowiedz jak jeszcze cos ktos wie to dawajcie znac :D moze mnie sie w koncu uda to obczaic . :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

mam jak zapalic po glebie. Najlepiej od razu zakrecic mu kranik odcinajac paliwo. Potem jak juz jestesmy w stanie dalej ruszac to na zakreconym kraniku przedmuchac go na otwartej przepustnicy ale nie krecic rozrusznikiem dlugo tylko z 2-3 pojedyncze przekrecenia potem juz odkrecamy kranik i powinno byc oka. :banghead: :D mnie sie udalo i moglem dalej jechac nie wracajac do domu na butach sukces :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u ciebie to przejdzie bo nie masz pompki, u mnie każde odkręceniu gazu na postoju kończy się zalaniem świecy, aku mam jeszcze sprawne ale jak zacznie siadać ....

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...