Skocz do zawartości

Jak można okaleczyć motocykl


kfazimotor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeździ nim pewnie jakaś amazonka... nie wyobrażam sobie faceta na takiej maszynie :icon_rolleyes:

Swoją drogą... już widziałem różowego goldwinga z naklejkami z Elwisem i Marylin i jakimiś kwiatkami, więc ta walkiria nie jest aż taka straszna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typowy dla Ameryki.

Pamiętajcie, że to kraj cuntry i wszechobecnego kiczu. Tam jest to super szpan, a że u nas się to ludziskom nie podoba, trudno.

Ja wychodzę z założenia, że Valcia może mieć obojętnie jaki kolor, pod warunkiem, że będzie czarna, ale jak już to ktoś wcześniej napisał, gdybym taką dostał, to bym się nie zastanawiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie sie podoba. Panowie, nie zawsze "innosc" w wygladzie sprzeta musi byc zaraz skazana na drwiny itp. Ktos wlozyl sporo roboty, by owa honda byla zauwazona wsrod masowo podobnie poubieranych moto. Prym w tym wioda drag stary np :P

 

Aha, wlasciciela sprzetu nie znam. Ot po prostu wyrazilem swoja opinie i juz :cool:

 

 

Otoz to !!! :icon_mrgreen:

Jak sie komus to podoba, ma kase i chce na tym jezdzic .... jego sprawa.

Wszystko rzecz gustu a o gustach sie nie dyskutuje.

Troche tolerancji Panowie :icon_exclaim: :D

 

 

Krytykanci pokażcie zdjęcia waszych przerobionych motocykli, chętnie się pośmiejejemy i wytkniemy brak gustu :D Mi równiez styl przeróbki się nie podoba ale wydaje mi się, że było to robione dosyć dokładnie, w/g jakiegoś planu i zamierzony efekt został osiągniety. Mi ten sprzet przypomina Virago w wersji Gold.

 

 

Zgadzam się z powyższymi wypowiedziami. Jego motocykl, jego kasa, jego gust.

Niektóre wypowiedzi tu padające są wg mnie trochę nie na miejscu. Chociaż każdy ma prawo do swojego zdania to głupio by mi było, gdybym na jakimś forum znalazł zdjęcia mojego moto, nad którym pracowałem ładnych kilka miesięcy, straciłem czas, pieniądze i nerwy, aby jakoś odróżnić je od masówki z fabryki, a pod spodem opisy "wiocha", "żygi" bezguście itp... A najgorsze jest to że słowa te padają z ust BRACI motocyklistów...

 

Aby nikt nie zarzucił mi, że jeżdżę "wiochą z frędzlami", które tak jak i inne detale uraziły niektórych zamieszam kilka zdjęć mojego motocykla:

 

http://img150.imageshack.us/img150/420/pic00003dw3.jpg

 

http://img150.imageshack.us/my.php?image=pic00005er6.jpg

 

http://img98.imageshack.us/my.php?image=pic00006tm1.jpg

 

Trochę więcej szacunku dla pracy innych ludzi Panowie.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez dark_rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mysle, ze jak ktos decydowal sie na tak radykalny tuning swojej maszyny, to liczyl sie tez z tym (a byc moze nawet liczyl NA TO ) ze wywola ona radykalne opinie. wiec bym sie tym nie przejmowal i nie uwazal za jakis nietakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam

 

Fakt nie jest to moje "wymarzone ubranko". Chętnie przyjął bym w prezencie. wygląd moto wcale nie jest taki tragiczny, no może prócz tych frędzli :banghead: . poza tym to kultowa hondzia i obiekt westchnień wielu amatorów armatury. Wiadomo rzecz gustu :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
we wściekłym różu też można jeździć - a co?

 

 

Wściekle przecie takie toto to tylko agresę może wywołć :icon_mrgreen: :icon_razz:

A nas wiedzie siedem demonów, co nami się karmią: Na przedzie pycha podąża z tańczącą latarnią, Chciwość wczepiła się w siodło i grzebie po sakwach, Broi pod zbroją lubieżność, pokusa niełatwa. Bandzioch domaga się płynów i straw do przesytu, Wabi rozkoszne lenistwo do łóż z aksamitu, Gniew zrywa ze snu i groźbą na oślep wywija, A zazdrość nie wie, co sen i po cichu zabija...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...