Skocz do zawartości

PIERDOLNIK - przestrzeń zaaranżowana alternatywnie...


jojo41
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Złazi się takie luźne tałatajstwo w parku :) Dzisiaj nawet akordeon się trafił.Czasem jest niezła frekwencja a czasem lipa :D dzisiaj było z 5 os. Najważniejsze to ruszyć z chałupy.Każdy powód dobry by założyć kask :D

Wygląda to mniej więcej tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pmiętasz taką knajpę "u Alberta" na Słowackiego? Tam też bębniarze się zbierali I nie tylko oni... Jedna z ostatnich mordowni z klimatem...

 

Co do wietrzenia kasku to za ok miesiąc będę w Radomiu i bardzo chętnie przewietrzyłbym go w większym składzie... muszę tylko przeszczepić serducho mojemu "obrzynkowi" i ogólnie zdmuchnąć z niego prawie roczny kurz..

Jazda motocyklem wciąga...jak woźny ćwiartkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz i masz :biggrin: [email protected] A jak odbierzesz :icon_rolleyes: :icon_razz:

Jeśli mógłbyś ustalić mi dostępność to resztę poradzimy. Koledzy podjadą i odbiorą. Chodzi o to że mam2tyg urlopu I nie chciałbym ich spędzać czekając na graty i gapiąc się z browarem na moto w kawałkach. Jeśli czegoś nie da rady sciągnąć to pokombinuję z innych źródeł. Da radę tak?

Jazda motocyklem wciąga...jak woźny ćwiartkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mógłbyś ustalić mi dostępność to resztę poradzimy. Koledzy podjadą i odbiorą. Chodzi o to że mam2tyg urlopu I nie chciałbym ich spędzać czekając na graty i gapiąc się z browarem na moto w kawałkach. Jeśli czegoś nie da rady sciągnąć to pokombinuję z innych źródeł. Da radę tak?

Pewnie, dawaj co i do czego konkretnie potrzebujesz,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda jak Sibona, zwłaszcza ten kufer. Ale chyba to nie ten...Fajny motor, podjeżdżaj Pancur...Kasa też logiczna w miarę, zresztą sprzedamy butelki po ostatnich imprach i się uzbiera :biggrin: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...