Skocz do zawartości

PIERDOLNIK - przestrzeń zaaranżowana alternatywnie...


jojo41
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Taka nasza radomska amatorka ;)

 

Ja jestem za tym żeby taka "amatorka" była puszczana w radiu na codzień - bardzo klimatyczny kawałek moim zdaniem Edytowane przez Carlon

Jazda motocyklem wciąga...jak woźny ćwiartkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TiTi, masz juz olej dla mnie? Czas zacząć grzebanie w prosiaku. W weekend zabieram sie za zaworki a później wymiany płynów i filtrów. Będą mi tez potrzebne płytki zaworowe. Gdzie cie teraz szukać?

Za tydzień zaczynam robić zatowarowanie. W tej chwili składam meble, sam robię bo cenę mi krzyczeli kosmiczną a z kasą cienko...Całe dni siedzę w sklepie na Niedziałkowskiego, już obanerowany, łatwo trafić...Pod telefonem jestem cały czas. płytki sprawdzę wieczorkiem jakie do Twojego idą i dam Ci znać po ile ;)

 

Srednica płytki do Racketa Clasica 25 mm, dostępność od 2.30 do 3.10. Tourmax Płytka zaworowa w jakości OEM. Płytka została opatrzona cechą rozmiaru.

Kraj pochodzenia: Japonia...Cena :wink: :wink: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TiTi zmieniłeś miejsce zmaieszkania sklepu :P kurde nie w temacie jestem. A będziesz miał tylko części czy i jakieś akcesoria kaski itp?

Spóźniłem się na Motoserce w tamtym roku to w tym będę pierwszy :) Sklep prawie na placu Corazziego...Będą części i akcesoria, jakieś rękawice i oleje, klimat, dobra muza i zobaczymy co tam jeszcze :wink: :blink: :biggrin: ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spóźniłem się na Motoserce w tamtym roku to w tym będę pierwszy :) Sklep prawie na placu Corazziego...Będą części i akcesoria, jakieś rękawice i oleje, klimat, dobra muza i zobaczymy co tam jeszcze :wink: :blink: :biggrin: ..

 

Niech i tak bedzie że pierwszy, masz bliżej o ile nie zasiedzisz się w sklepie :P ale pewnie się stykniemy przed motoserce i tak się w nowym sklepiku, bo trzeba zamawiać co potrzeba i szykować się na sezon.

Edytowane przez TomRR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra muza I do przodu- jak to pewna pani Basia z jutuba mawiała. A czy planujesz wejść Larsona lub coś podobnego??

Spóźniłem się na Motoserce w tamtym roku to w tym będę pierwszy :) Sklep prawie na placu Corazziego...Będą części i akcesoria, jakieś rękawice i oleje, klimat, dobra muza i zobaczymy co tam jeszcze :wink: :blink: :biggrin: ...

Jazda motocyklem wciąga...jak woźny ćwiartkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję dla zupełnego laika pod 60 jednej/dwóch lekcji na motocyklu.Ma wszystkie kategorie prawka pozamotocyklem i może na starośc motocykl ? Polecicie kogoś.Może gość złapie bakcyla, a może lepiej by odpuścił.Nikt nie da jednak swojego do testów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...