Skocz do zawartości

PIERDOLNIK - przestrzeń zaaranżowana alternatywnie...


jojo41
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mieli chłopaki wspaniałe dzieciństwo, stare czasy na SHL-ce się przypominają :)

Mam nadzieję, że dalej jeżdzą szutrowo... :buttrock:

 

Ale zabawa :clap:

Edytowane przez Dominik D.

Iż56_JunakM10_JawaTS_YamahaXJ_Honda CB 1000 BigOne_BMW K1200R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa...Po 21 latach myślenia , że "nie dam się trafić", w minionym sezonie, po raz pierwszy zostałem wyprowadzony z tego błędnego rozumowania przez studentkę co to też miała problemy ze wzrokiem... kilka dni wcześniej pierwszy raz ksiądz moto mi pokropił.. ale tak sobie myślę, że wzrok się ludziom nie poprawi co by nie robić więc na wszelki wypadek w tym roku motocykl poświęcę sobie już we własnym zakresie... Święconą się kupi, za kadzidło będzie robił grill... ktoś chętny?

Edytowane przez Carlon

Jazda motocyklem wciąga...jak woźny ćwiartkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No... 1.03. wieczorkiem zapraszamy wszystkich chętnych pod sklep...Święcona "kawa" jak było pisane wcześniej we własnym zakresie...Grillujemy my... :icon_biggrin: Postaramy się nie przypalać, oczywiście grilla :wink: Szkoda że muza nie na żywo, chyba że ktoś przybędzie z akordeonem :biggrin: Niedziałkowskiego 4 obok urzędu miasta, na tym placu co Foto Sława :buttrock: Prace remontowe w pełni, już niedługo start :excl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa...Po 21 latach myślenia , że "nie dam się trafić", w minionym sezonie, po raz pierwszy zostałem wyprowadzony z tego błędnego rozumowania przez studentkę co to też miała problemy ze wzrokiem... kilka dni wcześniej pierwszy raz ksiądz moto mi pokropił.. ale tak sobie myślę, że wzrok się ludziom nie poprawi co by nie robić więc na wszelki wypadek w tym roku motocykl poświęcę sobie już we własnym zakresie... Święconą się kupi, za kadzidło będzie robił grill... ktoś chętny?

 

Święcenie?! Hehe mnie dwa razy powtarzać nie trzeba! Zrób rezerwację przy grillu :)

Iż56_JunakM10_JawaTS_YamahaXJ_Honda CB 1000 BigOne_BMW K1200R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zaszczyt powiadomić wszystkich zainteresowanych właścicieli motocykli zabytkowych, że pierwsze spotkanie reaktywowanego Fenixa odbędzie się 12.02.14 o godzinie 16.00 w Automobilklubie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...