Skocz do zawartości

PIERDOLNIK - przestrzeń zaaranżowana alternatywnie...


jojo41
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli będzie lepszy niz poprzedni to już jestem bardzo zadowolony.Co Ty robiłeś o tej godzinie przed kompem ? Impreza na trzeźwo ?

 

Jak oddech złapiem po świąteczno sylwestrowych tematach to chyba jakaś pizza znowu.

Edytowane przez pancur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wolał bym do Kacperka chyba na piwo i pizze.Leniwy jestem.Ty umyjesz karcherem a ja się musze pobawić .



Tak mi się przypomnialo że kiedyś samochodem zrobiłem tą trasę i bardzo się podobała.Od Piwnicznej do Szczawnicy już dwa razy motocyklem zrobiona ostatnio.

http://goo.gl/maps/ZnKP5



W dniach 11 i 12 stycznia br. Sekret Serwis Racing robi Moto Orkiestrę w ramach 22 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Tego jeszcze nie było... 11.01.2014 r. na torze Jastrząb każdy będzie mógł pojeździć własnym samochodem. Sam lub z instruktorem/kierowcą wyczynowym. Można będzie się przejechać samochodami wyścigowymi i rajdowymi oraz będzie wiele innych atrakcji.
12.01.2014 r. tradycyjnie przed marketem M1 będą dostępne wszelkie możliwe atrakcje motoryzacyjne - jak w poprzednich latach.
Szczegóły na naszych stronach już wkrótce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie rozpoczęliśmy sezon 2014 :biggrin:

no to gratuluję, a u mnie kask na kołku, od miesiąca leje i wieje dachy zrywa a sprzęt mam teraz czterokołowy, popychany z uchwytem na flachę i torbę z pieluchami... ale byle do wiosny... może o jakimś koszu pomyślę...;D Lwg!!

Jazda motocyklem wciąga...jak woźny ćwiartkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko Dominik rozpoczoł.

http://radom.gazeta.pl/radom/1,48201,15227734,Motocyklem_szybko__niebezpiecznie_i_bez_prawa_jazdy.html

Tylko czemu wiał.Było by 500 zł i po sprawie.

 

 

Głupota nie jest wrodzona ale kretynów nam nie brakuje :biggrin:

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko Dominik rozpoczoł.

http://radom.gazeta.pl/radom/1,48201,15227734,Motocyklem_szybko__niebezpiecznie_i_bez_prawa_jazdy.html

Tylko czemu wiał.Było by 500 zł i po sprawie.

 

Pancur mylisz się - on już zakończył sezon :laugh: :laugh: :laugh:

Edytowane przez Dominik D.

Iż56_JunakM10_JawaTS_YamahaXJ_Honda CB 1000 BigOne_BMW K1200R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej szukam dobrego lakiernika do pomalowania Kawasaki GPZ 500 tylko dobrego!!!!! mozecie kogos polecić?

Dominik jest dobry ale z tego co wiem to specjalizuje się tylko w malowaniu Hond :laugh:

Jazda motocyklem wciąga...jak woźny ćwiartkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...