Skocz do zawartości

PIERDOLNIK - przestrzeń zaaranżowana alternatywnie...


jojo41
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ksylo wie co mówi.Już rozdawał autografy :) I te tłumy licealistek uwieszone u...powiedzmy szyi ;) Postaram się być.

 

Co do miejsca gdzie jest koncertowo i rockowo to Katakumby polecam bo i cena i klimat.Miejsca gdzie sotykaja sie motocykliści chyba brak bo co tu się spotkać wieczorem na wode jak następnego dnia mam większego kaca moralnego że nie polatam niż fizjologicznego alkoholowego.Do mojego garażu czasem zawitają.Zajrzyj na tą imprezę jw.

 

Dzisiaj do ok 15 ma padać.

http://new.meteo.pl/...type=2n&id=2725

 

Jako że w środę wolny dzień i można gdzieś dalej pojechać, to nie piję we wtorek.Jak ktos chętny i pogoda pozwoli to motocyklami na ok 22 pod klub.

Edytowane przez pancur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tu tylko wyjazd z kościoła

 

We wtorek jest jam-sesion w klubie Break 146............będę grał, wpadajcie.

 

harmonia z cicha na trzy czwarte gra... ;)

 

Powtórka z ub roku 18-19 ew 25-26.05.2013

 

 

http://goo.gl/maps/uZkbR

 

ktoś chętny ? Przelot tempo spacerowe /Tytusie :D/ wyjazd ok 5 rano sobota powrót ok 17 niedziela.Nocleg jak zwykle http://www.nadgrajcarkiem.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadnę chyba i ja, nie musisz Xylu zakładać wstążeczek a tym gardziej różowych, ale spodnie z dziurą na całą dupę chętnie bym na Tobie zobaczył :icon_razz: ...tylko czy moje uszy to szarpanie drutów przeżyją :blink: ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O qrwa, a jeszcze ślepy się robię, faktycznie mogę Cię nie dojrzeć. :blink: To może oprócz tych spodni załóż tę różową wstążkę, kolory jeszcze odróżniam :wink: Będę się przytulał do każdego kto błyśnie tym pięknym kolorkiem aż w końcu trafię na Ciebie, a jak wymacam jeszcze poślady na wierzchu to na bank będziesz Ty...Tylko nie stój za daleko drzwi bo zanim dotrę do Ciebie mogą mnie zabić za macanie każdego z różowym kolorem :unsure:

Edytowane przez Titi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O qrwa, a jeszcze ślepy się robię, faktycznie mogę Cię nie dojrzeć. :blink: To może oprócz tych spodni załóż tę różową wstążkę, kolory jeszcze odróżniam :wink: Będę się przytulał do każdego kto błyśnie tym pięknym kolorkiem aż w końcu trafię na Ciebie, a jak wymacam jeszcze poślady na wierzchu to na bank będziesz Ty...Tylko nie stój za daleko drzwi bo zanim dotrę do Ciebie mogą mnie zabić za macanie każdego z różowym kolorem :unsure:

 

 

 

qrwa!!!!!slepy i gluchy!!! Titi odbieraszty telefony?????? :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...