Skocz do zawartości

PIERDOLNIK - przestrzeń zaaranżowana alternatywnie...


jojo41
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak! Do mnie tylko Hondy wjeżdżają... :cool: :laugh:

 

No dobra nie tylko.... ale tylko Hondy wyjeżdżają odmłodzone i lśniące... weź za przykład mego "obrzyna"... nie to żebym zgłaszał jakieś reklamacje...

Jazda motocyklem wciąga...jak woźny ćwiartkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra nie tylko.... ale tylko Hondy wyjeżdżają odmłodzone i lśniące... weź za przykład mego "obrzyna"... nie to żebym zgłaszał jakieś reklamacje...

 

Do twojego trudno było dobrać lakier :blink: więc nie odmłodniał :biggrin:

Iż56_JunakM10_JawaTS_YamahaXJ_Honda CB 1000 BigOne_BMW K1200R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w koncu to areograf czy hydrografika? :rolleyes:

 

Niestety nie posiadam jeszcze swojego...............chociaz cały czas mysle............. nie mam sie na czym pouczyc...

 

a do rakiety to tylko Xylo sie dotyka - włącznie z malowaniem, nie da nikomu zarobic: :laugh:

Edytowane przez Xylena
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo jeszcze nie spotkałem dobrego mechanika i nie oszusta........musze robic sam, wtedy wiem na czym jadę

A ja Xylu poznałem....Dwóch młodych chłopaków,długo się uczyli na swoich motorkach a teraz wchodzą w mechanikę i się tak starają aż mi ich czasami szkoda :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę, jak trafia na nowoczesnego sprzęta to polegną. Większość mechaników zaczyna pracę z pojazdem od złapania za młotek i srubokręt. Jak takiego widze to od razu uciekam. Teraz żeby cos ruszyć trzeba zapoznac sie z serwisówką........i to dokładnie, a potem komputer i dopiero na końcu narzędzia. To już nie jest era gaźników i mechanicznych urządzeń. Nauczyli się na swoich sprzętach z lat 80-tych, może 90-tych a to jest przepaść do nowych konstrukcji.

 

Dawaj ich to sprawdzimy, coraz mniej mam zapału do samodzielnego dłubania i chętnie bym sie wyręczył, tylko nie ma kim.

Edytowane przez Ksylo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie oni we warsztacie mają nawet kompa i od tego zaczynają, nawet mnie obiecali serwisówkę po polsku Narzędzia na bieżąco dokupują także przecinakami nie robią a w dodatku są bardzo ambitni, sami latają VFRami z 2000 lat...



Dobra bo my tu pierdu,pierdu a ja w innej sprawie......Jak już zapewne wiecie otwieramy z Kojem sklep...Ale nie chcemy żeby wyglądał jak zwykły sklep. Chcemy żeby każdy motocyklista czuł się tam swobodnie, wpadał przy okazji /nie koniecznie na zakupy/ posiedzieć, pogadać/my zawsze tam będziemy/ napić się kawy...Trzeba po prostu zorganizować klimat...W związku z czym gdybyście mieli jakieś gadżety związane z chorobą motocyklową do wystroju pomieszczenia a chcieli je ofiarować lub wypożyczyć będziemy zajebiście wdzięczni :biggrin: :buttrock: ....

Edytowane przez Titi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to dawaj namiary na magików z komputerkiem, przetestuje sie chłopaków

 

co do sklepu to mam troche starych gazet motocyklowych, mozecie sobie wytapetowac ściany :)

 

PS: tylko od kilku lat leżą w kiblu więc beda z florą kałową .............ale to prawdziwym motocyklistom nie powinno przeszkadzać :D

Edytowane przez Ksylo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...