Skocz do zawartości

mohery atakuja...


Pierun
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Lubie te tematy zimowe...

 

I tak w kwietniu bedziemy smigac na treningach, zawsze tak bylo :buttrock:

o patrzcie kto sie odezwal. tosz to nasz dżenjuin ruki:) jak tam? duzo roboty masz chyba w warszafce? na rundy nie jezdzisz, po miescie nie latasz :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qr***a ale paranoja, normalnie Polsza....

mieszkam w Konstancinie pod waszafką gdzie się likwiduje kioski ponieważ sikają za nimi pijaczki z lokalnego sklepu, a że kiosk jest (był) zarazem pod oknami sąsiadów to wyj***li gościa z kioskiem na zieloną trafkę... no idzie się powiesić co się w naszym Państwie dzieje.... zamiast zapobiegać patologiom (sikanie pod kioskiem prze pijaczków) to sie tory wyścigowe zamyka, których i tak jak na lekarstwo??!!?? ja pierdyle, szok :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic tylko zaorać tą POlszę i las posadzić ... a społeczeństwo a skóry borsucze przyodziać i będzie ku*wa skansen Europy... z Białorusi będą ku*wa na wycieczki przyjeżdzać żeby dzicz zobaczyć... A ja głupi się łudziłem że może jeszcze uda się na tor wrócić... nic to pozostaje jedynie off road...chyba że i tego zakażą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba tak źle nie jest. Przecież po 10 października i tak nic by się na torze nie działo. „Zamknęli” tylko do końca roku. Mocherki zapomną i dadzą sobie spokój. A jak wiosną usłyszą pierwsze silniki i zaczną się znów organizować, to minie trochę czasu. Miejmy nadzieję, że to jest decyzja „na przeczekanie wroga”.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Eee to norma, myślałem, że jesteśmy wyjątkowi, mamy tor - ciasny ale własny i to samo. Zawsze znajdą się egoiści.

A tu problem widziany oczyma naszych "sąsiadów".

http://www.fulmana.fora.pl/zdjecia-z-niele...-2007-t178.html

zadałem sobie troche trudu i napisałem posta w tym kółku wzajemnej adoracji http://www.fulmana.fora.pl/tor-lublin,36/z...007,178-75.html

 

Ale coś czuję że głupiego nie zmienisz, a te avatary tam, ja pieprze PRL żyje!!

SUPPORT 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie jako motocyklista jestem za treningami itp, sam w nich bralem udzial pare lat temu, gdy myszkowski jezdzil biala CBR 900RR jesli mnie pamiec nie myli. Wiadomo obiekt ma swoje prawa..

W kwestii ciekawostki wam powiem tylko ze pracuje na ul, Perzyckiej to jest na przeciw lawicy. Do toru nie wiem 4-5 km? I codzien bylo slychac treningi moto w biurze . A na ulicy pod budynkiem juz naprawde glosno, tu ekrany aku chyba nic nie dzadza.

Edytowane przez Warstar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

milosz-RR nie ma sensu, probowalem i ja, ale oni ci na slowo nie uwierza. ja sobie teraz odpuszczam, poczekam do wiosny jak temat wroci.

 

Skoro słowa nie pomagają to trzeba będzie zabrać kij :icon_biggrin: I wytłumaczyć heh Pozdr

SUPPORT 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...