Skocz do zawartości

SUZUKI GSX-R 600 K6, K7


Rekomendowane odpowiedzi

witam czy ktoś z wachowców mogłby mi porównac i przedstawić róźnice pomiędzy

 

GSX-R 600 K7 a K8

GSX-R 750 K7 a K8

 

wyczytałem gdzie że jeśli chodzi o 600K8 to nie ma tylnej regulacji napęcia sprężyn natomiast 750K8 ma.

wszystkie motocykle K8 są wyposażone w zmianę mape zapłonu czyli chyba ten tryb MODE A B i C ?

 

będe wdzięczny zakup takiej maszyny planuje za styczeń luty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tra... nie zastanawiaj sie tyle, tylko kupuj. Gixxer super sprzet, a teraz u Boguslawskiego wyrwiesz K6 za 28 klockow. Choc podobno K7 jest mocniejszy od K6 ( tego dowiedzialem sie od Kedziora). K8 bedzie dostepny dopiero wczesna wiosna i jeszcze nie wiadomo jaki on naprawde jest. A k6 i k7 juz sprawdzone i zachwalane.

Odzież, części i akcesoria do motocykli, skuterów i ATV

Wszystkie marki w jednym miejscu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czlowieku, k8 to sie pojawi moze w marcu, a ty o takie rzeczy pytasz :bigrazz: chyba, ze ks-rider cos wie :clap:

wyczytałem na jakism forum że są juz dokładne różnice podane miedzyemy K8 a K7 ale za cholere nie moge ich znaleść namiatske znalazłem na innym forum braci suzuki

 

Tra... nie zastanawiaj sie tyle, tylko kupuj. Gixxer super sprzet, a teraz u Boguslawskiego wyrwiesz K6 za 28 klockow. Choc podobno K7 jest mocniejszy od K6 ( tego dowiedzialem sie od Kedziora). K8 bedzie dostepny dopiero wczesna wiosna i jeszcze nie wiadomo jaki on naprawde jest. A k6 i k7 juz sprawdzone i zachwalane.

 

 

dokladnie zrobie jak mowisz tylko niewiem czy nie poczekac do grudnia stycznia i wtedy kupic K6 tylko jeśli go juz nie bedzie to mam przej**ane bede musial kupic K7 za trochę więcej. zobaczymy dzownilem jakis 1tydzien temu do boguslawksiego to mowil ze ma tylko kilka sztuk K6 600 czarnych doslownie kilka niewiem czy klamal czy mowil prawde ale sadze ze mowil prawde poco mial sciemniac ale od tamtego czasu cena spadla do 28tys wiec 2tys juz mam kosztowal 30tys czekac czy kupowac???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...