Skocz do zawartości

Posiadacze Kawasaki 440 LTD


Gość Mangus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W motocyklu, się łąńcuch zakuwa. Spinka może się... wypiąć. Jak to spinka. Teraz rozumiesz?

Z tego co wiem to zależy to od kilku czynników stwierdzenie że spinka się może wypiąć jak to spinka jest bardzo ogólnikowe i nie poparte żadną wiedzą, ale dziękuje za wyczerpującą odpowiedz

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich lubiących dwa kółka i ten gang tłumików przewierconych od spodu.przepraszam,że się wprosiłem ale nie mogę nigdzie napisać co boli moje kawasaki 440 z 1983r.chodzi o rozrusznik,kręci ale nie obraca silnika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich lubiących dwa kółka i ten gang tłumików przewierconych od spodu.przepraszam,że się wprosiłem ale nie mogę nigdzie napisać co boli moje kawasaki 440 z 1983r.chodzi o rozrusznik,kręci ale nie obraca silnika?

 

masz uszkodzone sprzęgło jednokierunkowe rozrusznika

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.Pytanie do ,,syrek''jeśli masz kawasaki440 to może znasz namiary na jakiś sklep lub ludzi u których dostanie się jakieś części do tego motura?Chodzi mi głównie o sprzęgło jednokierunkowe rozrusznika.Może nadaje się z innego modelu?

Edytowane przez skobelcx70
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZEŚĆ WSZYSTKIM.ZAGLĄDA KTOŚ TUTAJ?JEŚLI CHODZI O SPRZĘGŁO JEDNOKIERUNKOWE ROZRUSZNIKA DO KAWY 440 TO JUŻ DOSZEDŁEM METODĄ PRÓB I BŁĘDÓW.NA POCZĄTEK TRZEBA SIĘ PYTAĆ LUDZI ZNAJĄCYCH TEMAT A POTOM COŚ ROBIĆ A NIE ODWROTNIE.SPRZĘGŁO JEST OK.TYLKO ABY WYCIĄGNĄĆ ROZRUSZNIK A POTEM GO ZAMONTOWAĆ NALEŻY ZDJĄĆ DEKIEL OD STRONY ALTERNATORA[OCZYWIŚCIE TRZEBA SPÓŚCIĆ OLEJ].SPRZĘGŁO CHODZI NA ŁAŃCUSZKU POŁĄCZONYM Z ZĘBATKĄ KTÓRA JEST NA WAŁKU ROZRUSZNIKA.JA WYCIĄGNOŁEM ROZRUSZNIK A TA ZĘBATKA SPADŁA I NIE BYŁO MOWY O PONOWNYM JEJ NAŁOŻENIU. :banghead: POTEM ODPALIŁEM MASZYNĘ NA POPYCH BEZ ROZRUSZNIKA :excl: .CAŁE SZCZĘŚCIE,ŻE ŁAŃCUSZEK I ZĘBATKA SĄ CAŁE.BARAN ZE MNIE CO NIE?NASTĘPNYM RAZEM JAK BĘDĘ CHCIAŁ COŚ DZIAŁAĆ PRZY MOJEJ KOCHANCE TO SIĘ ZAPYTAM BRAĆ MOTOCKLOWĄ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.widzę,że nikt ostatnio tu nie zagląda.przed chwilą złożyłem moje kawasaki440.została mi tylko wymiana oleju i filtra.a propos oleju,jaki lejecie do swoich maszyn,bo poprzedni właściciel zalał go shelem 10w40.ja chcialem zmienić na motula[zaznaczam,że silnik jest po remoncie i ma przejechane 15000km]dzięki za ewentualne wskazówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki pancur.chodz o to,że poprzedni właściciel jeżdził wcześniej na motulu i kawa chodziła ciszej oraz biegi gładko wchodziły.



mam jeszcze jedno pytanie,gdzie możebyć filtr powietrza w kawie440 bo gościu co mi go opchnął nic nie powiedział.laik ze mnie i dopiero się uczę więc mam pytania na poziomie przedszkolnym.nic na to nie poradzę,,ze podobają mi się stare chromowane motory zamiast tych nowych plastikowych puszek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filtr kolego masz w plastykowej obudowie, pod siedzeniem zaraz przy baku, w filtrze wymieniasz tylko samą gąbkę, lub ją pierzesz, jeżeli jest oczywiście w dobrym stanie ;)

 

http://allegro.pl/ir-filtr-powietrza-kawasaki-z-440-a-ltd-80-83-i3720857879.html

 

pozdro.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...