Skocz do zawartości

Posiadacze Kawasaki 440 LTD


Gość Mangus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Cześć. Cze mógł by mi ktoś podać, bo nigdzie nie mogę się doszukać:

 

grubość tarczki sprzęgłowej

grubość przekładki sprzęgła

długość sprężyny

 

ewentualnie grubość całego kpl., czyli wszystkich tarczek razem z przekładkami

 

byłbym wdzięczny ;)

 

Pozdrawiam posiadaczy Kawy 440 i nie tylko ;)

 

ps. a może ma ktoś do sprzedania sprzęgło w dobrym stanie, nie ślizgające sie, do Kawy KZ 440A LTD ?? :)

Edytowane przez stary wyga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam jestem posiadaczem kawasaki 440 ltd z 81 roku . Mam pytanie bardzo ważne bo nie wiem o co z tym chodzi i jak to znaleść , chodzi mi o oznaczenia jakie można znaleś na allegro modelu czyli np KAWASAKI 440 A LTD , KAWASAKI 440 D LTD , Kawasaki 440 D LTD BELT

Jak znaleść to oznaczenia na motocyklu i czym to sie różni ?

prosze o odpowiedz na maila [email protected] . Dziękuje

 

Zresztą każdemu może się to przydać kto nie wie tak jak ja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, koledzy pilna sprawa, chce wymienić w moim moto, tarcze sprzęgłowe i sprężyny, tylko jeszcze tego mojego sprzęgła nie rozkręciłem, i nie wiem ile jest tam tych sprężyn ?, według mnie 4 szt, a wszędzie co oglądam w sklepach internetowych, piszą że kpl - 6 szt, więc zgłupiałem.., pomożecie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile masz śrub na koszu 4? Czyli tyle masz sprężyn. Szukałem na allegro długo ale znalazłem taki sklep z odpowiednia liczbą sprężn, zawsze może to byc pomyłka sprzedawcy tłumaczącego opis przedmiotu z jezyka englisz lub dojcz.

 

To jest w tych motocyklach normalne. Wcale nie żartuję. Jeżeli po nagrzaniu, ciągnie bez zastrzeżeń, to wszystko jest ok.

Genialna odpowiedź prawdziwego znawcy. Serwis świece, gaźniki, kranik się kłania ew. uklad zapłonowy.

Edytowane przez Bartek.M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

no i musiałem kupic 6 sprężyn, 4 w komplecie nie osiągalne :)

 

teraz znów problem z odpaleniem.., po dłuższym postoju (od października) nie chce zagadać, słabo kreci, chociaż nowy aku.., w garage wilgoć, trzeba przejżeć chyba elektryke, rozrusznik..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

udało się :) , dziś już rozrusznik trochę lepiej kręcił, najpierw jeden gar, za chwilę dołączył drugi, wszystko sie rozgrzało, wyschło, odparowało, teraz pali od strzała :wink: ,ale muszę pamiętać, żeby raz w tygodniu go odpalać, na kilkanaście minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...