Skocz do zawartości

Chwalę się


Piotrek01
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj czyli 8.10.2008r. stałem się szczęśliwym posiadaczem Aprilii af1.Przedwczoraj przeglądałem z tatą allegro i zauważyłem z nim Aprilie af1.Jest ona z 1992r.i ma ponad 37000km na liczniku.Następnego dnia z rana pojechałem z Tatą na przegląd samochodu do Wołczyna potem z powrotem po przyczepkę i przez pół Polski aż pod Zieloną Górę po apkę.Gdy już dojechaliśmy na miejsce bardzo mi się ona spodobała.Ma ona oczywiście rysy ale sprzęt ma też swoje lata.Oczywiście ją wzięliśmy i zapakowaliśmy ją na przyczepkę.Gdy już wróciliśmy do domu było już ciemno i nawet sobie nie pojeździłem ale jutro już ją odpalę.Ogólnie jest bardzo ładna a jutro wrzucę jakieś fotki więc i wy sobie ją obejrzycie. :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj czyli 8.10.2008r. stałem się szczęśliwym posiadaczem Aprilii af1.Przedwczoraj przeglądałem z tatą allegro i zauważyłem z nim Aprilie af1.Jest ona z 1992r.i ma ponad 37000km na liczniku.Następnego dnia z rana pojechałem z Tatą na przegląd samochodu do Wołczyna potem z powrotem po przyczepkę i przez pół Polski aż pod Zieloną Górę po apkę.Gdy już dojechaliśmy na miejsce bardzo mi się ona spodobała.Ma ona oczywiście rysy ale sprzęt ma też swoje lata.Oczywiście ją wzięliśmy i zapakowaliśmy ją na przyczepkę.Gdy już wróciliśmy do domu było już ciemno i nawet sobie nie pojeździłem ale jutro już ją odpalę.Ogólnie jest bardzo ładna a jutro wrzucę jakieś fotki więc i wy sobie ją obejrzycie. :rolleyes:

 

Zapewne dopiero zaczynasz przygodę z motocyklami, mam nadzieje, że będziesz tak długo im oddany jak będziesz mógł a nie skończy się po zrobieniu prawka kat. B.

 

Jeżeli chodzi o moto to ładnie się prezentuje, szerokości życzę :buttrock:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...