Skocz do zawartości

Problem - taksówkarz na drodze


anulka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Greedo..........................no powiedzmy że sobie wyobraziłem tą "Figure", spoko wodza :biggrin:

 

Będąc na Motongu nigdy nie miałem takie sytuacji ale będąc w Samochodzie wiele razy sie zdarzało i niestety zdarza. Bardzo często stosuje metode uśmiechu lub posyłanie buziaków, bo wiem że to najbardziej wku**ia kogoś kto sie pieni. Zauważyłem jednak iż osoby piłujące morde, rzucające wyzwiskami i wykonywujące niebezpieczne manewry czują sie bezpiecznie wyłącznie w obrębie swojej puszki :biggrin: Wiele razy sie zdarzyło iż nie wytrzymałem (chociaż spokojny jestem) i wysiadłem. Zbliżając sie do delikwenta słyszałem jedynie odgłos blokowania drzwi i zamykanych okien. :bigrazz: No ale po kilku słowach, wypowiedzianych zazwyczaj "w szybe", kulturalnie bez wulgaryzmów, słyszałem "PRZEPRASZAM" :icon_mrgreen:

Klaudiusz,

 

Nawet biorąc fakt, że nie bardzo różnię się od mojego awatarka, to posturę masz jednak trochę inną od mojej. Nie mogę liczyć na strach w oczach jak zsiadam z motonga.

Ja zwykle takich gburów ignorowałam, ale tym razem - to już nie żarty, to ten sam facet któryś raz z rzędu.. Zawsze spotykałam się z sympatią i było mi z tym dobrze.

Chyba, że to wszystko za przyczyną mojej nowej kurtki ze wzmocnieniami na barkach. Może już nie wyglądam na kobitkę, tylko na niezrównopważonego szczyla 160 cm w kapeluszu...

 

Taaak.... najlepiej być passive, położyć się na ziemi i czekać aż Cie przejadą. Albo rozmyślać i codziennie ustępować mu o krok w tył, podsycając tym pewność siebie chama. Boże, co to za podejście jest....

 

Greedo,

Spokojnie... Ja już mam swoje lata, więc chciałabym chama podejść tak, żeby zapamiętał. Nikt nie ma zamiaru mu ustępować.

 

Bardzo Wam wszystkim dziękuję za słowa wsparcia i na pewno tak tego nie zostawię. Macie jak w banku opisy następnych starć. Mam nadzieję słownych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Greedo,

Spokojnie... Ja już mam swoje lata, więc chciałabym chama podejść tak, żeby zapamiętał. Nikt nie ma zamiaru mu ustępować.

 

Bardzo Wam wszystkim dziękuję za słowa wsparcia i na pewno tak tego nie zostawię. Macie jak w banku opisy następnych starć. Mam nadzieję słownych.

 

 

No ale ja Ci tylko oferuje moje doświadczenie dyplomatyczne w kwestii rozwiązania tego problemu.... Zresztą, jakbyśmy pojechali razem to na pewno by zapamiętał

Edytowane przez Greedo

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty nie wiesz co to znaczy kompleksy...

 

No nie, pewnie dlatego nie mam "ścigacza" :icon_mrgreen: Taki żarcik :biggrin:

 

A poważnie to jakie kompleksy? Że niska jesteś, słaba czy co?

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umówmy się jutro o konkretnej porze, pojade z Tobą i zapytam go dlaczego jest taki niegrzeczny. Ja mam wysoki motocykl, przestawienie lusterka o 90 st. w dół to nie problem przy rozłożonej na chwilę bocznej stopce

 

No zrobimy zamknięcie sezonu ...

Zrobimy tak ustawka .

jedziemy jeden za drugim(Anulka w śrdoku) i zoabczymy jak bedzie sie zachowywał ja moge jechać pierwszy :icon_mrgreen:

PRzeca mam gmole i moge posatwić na dachu tzw. ,,STEMPLA" hubabhuabhuabhua

 

Gredo może wezmiemy Kaludiusz? ale jakis on miekki sie robi. :biggrin:

 

aaa w zamian upieczesz cisteczka .... :biggrin: berdzo dobre piecze..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania, rozumiem, że z jednej strony jest chęć pokazania chamu że jest chamem. Ale z drugiej strony warto jeździć w jednym kawałku. Nie da się po prostu zjeżdżać z siekiery tak, żeby nie jechać obok tego buca (pytanie może głupie ale nie znam usytuowania miejsca zdarzenia)?

pzdr

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poproś o pomoc Nowego011, niech podjedzie do niego z lewej i zapyta "kochanie, to ten?", a Ty z uśmiechem na twarzy powiedz, że nie i na odchodnym puść mu oczko :biggrin:

Nooo hehe dobre.. Adas masz ty pomysły

 

to o której godzinie?

 

Bo już sie powoli nosze z mysla co by posatwićmoto na centralnej na :icon_mrgreen: zime..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poproś o pomoc Nowego011, niech podjedzie do niego z lewej i zapyta "kochanie, to ten?", a Ty z uśmiechem na twarzy powiedz, że nie i na odchodnym puść mu oczko ;)

najrozsądniejszy z wszystkich pomysłów :biggrin: (przy założeniu, że nie lejemy po mordzie :icon_mrgreen: )

Jestem pewny, że jak chwilę przetrzymasz gościa z odpowiedzią to spali buraka i następnym razem zrobi Ci miejsca na katamaran! :biggrin: :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakies 3 miesiace temu.. wjechałem sobie w korku przed taksówkarza, było miejsca akurat na 70% motocykla reszta zmiesicła sie na pasie. Specjalnie ruszyłem na światłach ostrzej aby mu nie utrudniać startu na światłach. Leciutko jadąc prawą stroną pasa, nagle zaatakował mnie od tyłu uderzając w moją kierownicę lusterkiem....

Przestraszłem sie mocno..lusterko sie złożyło na szcżęscie... krzyczał coś i sie strasznie pluł...

 

kurde taksówkarze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zrobimy zamknięcie sezonu ...

Zrobimy tak ustawka .

jedziemy jeden za drugim(Anulka w śrdoku) i zoabczymy jak bedzie sie zachowywał ja moge jechać pierwszy :icon_mrgreen:

PRzeca mam gmole i moge posatwić na dachu tzw. ,,STEMPLA" hubabhuabhuabhua

 

Gredo może wezmiemy Kaludiusz? ale jakis on miekki sie robi. :icon_razz:

 

aaa w zamian upieczesz cisteczka .... :icon_mrgreen: berdzo dobre piecze..

 

 

Ja jestem "za" ustawką

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie... Z jednej strony akcja budzi reakcję, więc masowe użycie siły może zeskutkować tym samym z drugiej strony, a taxi nie brakuje w city, przeinaczyć historię nietrudno. Z drugiej strony demonstracja siły, taki przejazd, kto wie, może palant się zreflektuje.

 

Anulka daj znać jak wrócisz z Jastarni, jeśli już odbiorę intruza, to się przyłączę :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo.....

 

...wyraźnie pokażmy facetowi , że zapisujemy jego numery rejestracyjne ( i inne takie..), po czym bardzo grzecznie i uprzejmie oznajmijmy panu, że bardzo nie chcemy, żeby się Anulce cokolwiek nieprzyjemnego wydarzyło....

 

... i spokojnie i grzecznie można już pojechać dalej....

 

 

....następnego dnia się okaże.... albo odpuści, albo "zakuty łeb".... i wtedy trzeba niestety mocniej.....

 

 

:icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadzwoń do korporacji że kierowca taki i taki,nr auta itp. stwarza zagrożenie życia spychając motocyklistę

, jak nie to do niebieskich , zwłaszcza że sytuacja się wieloktrotnie powtarza

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...