Skocz do zawartości

Co kupić, wybrać ?!


żubr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

z gwarancją tak jak już wyżej chłopaki pisali.

Nie jest niestety tak że możesz katować ile chcesz a oni ci za darmo na prawią. Puki co nie stać mnie na nowe moto/auto, ale z tego co słysze to i ludzie nowe auta kupują a puźniej tylko problemy z niektórymi dealerami. Strach sie bać już nowe w salonie kupować :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aa. to troszke mało tej gwarancji. myslałem ze jakis rok sie dostanie ;D a w ogole jakie sa najczestsze usterki w Huskach np. takie Wr co nizej macie link. Jakie w Yam. Wr 400 a jakie w Suzu. Dzr 400 E . Enduromaster Ty masz chyba Dzr tak? Jak sie wypowiadasz na temat tego moto?

 

A co sadzicie o tej Husce?

 

http://moto.allegro.pl/item356316557_super...50_enduro_.html

Edytowane przez rivera666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aa. to troszke mało tej gwarancji. myslałem ze jakis rok sie dostanie ;D a w ogole jakie sa najczestsze usterki w Huskach np. takie Wr co nizej macie link. Jakie w Yam. Wr 400 a jakie w Suzu. Dzr 400 E . Enduromaster Ty masz chyba Dzr tak? Jak sie wypowiadasz na temat tego moto?

 

A co sadzicie o tej Husce?

 

http://moto.allegro.pl/item356316557_super...50_enduro_.html

Bardzo dobre Hard Enduro,odpowiednik EXC to prawie Crossowka tyle że ma światała i lekie zmiany w silniku i zawieszeniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli polecasz ta Huske tak?

A wiesz moze czy ktos macal jezdzil obcowal z tym moto jak ono sie spisuje i w ogole? Moze ktos z waszych znajomych sprzedaje to moto ?

Moze slyszeliscie cos na jego temat? Bo cos wam powiem ciagnie mnie to Husek bardziej niz do innej marki. Jakos tak no czuje cos do nich :D

http://moto.allegro.pl/item356316557_super...50_enduro_.html

 

http://moto.allegro.pl/item356316557_super...50_enduro_.html

 

Był ktoś i ogladal ten motorek ?! ?! ?! ?!

A moze ktos wie gdzie on stoi i w wolnej chwili by podjechal obejazal i powiedzial jak to chodzi ? Bylbym bardzo wdzieczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne że polecam... choć cwiartka w 2T będzie dość mocna ale jak sie wczujesz to nie bedziesz go chcial zamienić na nic innego... podjazdy tor wszystko tym mozesz robić,bardzo lekkie i bardzo mocne moto... mno ale utrzymanie te z troszke kosztuje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 tłok na sezon przy ostrzejszej jezdzie ok500zl,korba co 2 tłoki,klocki,zestaw napędowy,co 15 motogodzic wymiana oleju,czyszczenie i smarowania filtra ale to w zaleznosci w jakim terenei jezdzisz,uszczelniacze,łożyska,komplet opon pewnie tez zajedziesz w sezon... tanio nie ma,ale frajda z jazdy jest nieporownywalna :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha. Powiem Ci ze sie napililem na ta Huske. Jak rodzice wroca z Majowki od razu pokazuje im moto i moze ich przekonam do jak najszybszego kupna. ! Kurde czy tak wyliczacaj wyjdzie z 1,5k na sezon koszty? Oponki lepsze to powiedzmy 5 stowek Tlok jak mowisz 500 juz jest 1k. Naped to nawet sie nie orientuje ale musze spokojnie liczyc 1,5-2k na sezon? A masz moze kogos kto jezdzil taka Huska i moze sie wypowiedziec jakos sensownie na jej temat, wyrazic swoja opinie?

 

Jeszcze jedno a da rade przymontowac stopki dla pasazera w tym moto?

Edytowane przez rivera666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byś tam coś pokombinował w stelażu powiercił to czemu nie... no tak 1,5 2 k możesz liczyć,można gdybac czy tyle czy mniej,ale jak kupiłem crossowke to nikt mi nie może powiedzieć że sie zmiesci w 500zl chyba że jedzie po bułki,bo sam widze że wszystko leci w expresowym tępie,klocki,opony,napęd... w oka mgnieniu i nie ma... sam teraz musze dać na remont z 700zł a jeszcze silnik pod koniec sezonu i jest 1,7 koła jak nic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze jedno. Czy np. moto do wymiany tłoka dawac do złotych raczek osiedlowych. np. koles mechanik z zawodu robi wszystko w przydomowym garazu czy lepiej oddac do jakiegos autoryzowanego warsztatu? Niby koszta moga byc wyzsze [ to jest wiadome ] ale pewnosc naprawy i zawsze jakas gwarancja niz u jakiegos typa robiacego na podworku.

 

a jakie moto bys mi jeszcze polecil? Cos typu tej Huski Wr 250. bo moze jedna nie ryzykowac i kupic cos sprawdzonego? [ chociaz i tak bede celowal w Huski :D ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta klasa to tylko EXC 250 lub 300 też bardzo dobre sprzęty lecz sporo droższe... wymiana tłoka to nie jest jakaś skomplikowana operacja,myśle że jak ten mechanik jest pewny to smiało możesz dać takiej "złotej rączce" bo napewno ktoś kto ma trochę wiedzy poradzi sobie z tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A myslisz ze poradzilbym sobie z takim moto? Mowa tutaj o utrzymaniu podczas jazdy. Nie bedzie mi do wyrywało spod tyłka? A moze lepiej jakies 4t? Czy myslisz ze ogarne moto szybko i bede sie cieszyl z jazdy? Trudno takie moto ogarnac w ogole na poczatku? Lekki jestem 62 kilo wagi wzrost tez nie szokujacy jakies 176 lat 16.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na to pytanie musisz sobie odpowiedzieć sam... zalezy jakie masz umiejętnośći. żeby ci wyrywało z pod dupy to może przesada tu nie ma 150 koni ale może ci się ciężko jezdzić z początku... moto bedzie buksowało na każdym biegu,rzucało,podskakiwało ale jak sie przyzwyczaisz to bedziesz zadowolony na maxa! :) ja lubie taką jazdę :D :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na swoim Nx-ie skakalem na lekkich chopach, zaliczalem strumyki [ woda nakrywala cale moto ] jezdzilem z Dr 650 po terenie robilbym wszystkie podjazdy co ona [ nie zrobilem dwoch ] gdyby nie opony szosowe. Powiem Ci ze czuje sie na siłach. Lipa ze nikt w moich okolicach nie jezdzi takim moto bo tak to bym sie przejechal zobaczyl jak to dziala.

 

A cos innego oprocz Exc mozesz mi polecic? Np. Taka Yam. Wr 250 ? Badz cos innego niz Ktm bo troszke koszty utrzymania wysokie. Cos sprawdzonego nie zawodnego do Endurowania :D Bo ta moja Hańka to nie zabardzo :/ Zawiecha słaba i moc tez nie za duza.

 

 

 

Ps. Mialem dzis sen ze smigalem sobie ta Huska :D i we snie łohoh ! Nie bylo mocnych smigalem elegancko ; ] Ale to tylko sen :P realina sa inne a szkoda. Moglaby juz stac u mnie ta Huska :D nie obrazilbym sie.

Edytowane przez rivera666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...