Skocz do zawartości

Policja motocykle


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, czy było czy nie, nie znalazłem na forum. Dzisiaj wracając z porannego biegania zobaczyłem z daleka policję drogówkę. (sprawdzali trzeźwość kierowcy autobusu, bo wyjeżdżała wycieczka z gimnazjum) Gdy podbiegłem okazało się, że nie jest to jakaś honda 500 czy 750 na jakich spodziewałem zobaczyć policjant. Policjant dosiadał całkiem nowiutkiej FJR-y. No i jak tu uciekać :icon_mrgreen:

 

 

jak było to do oczyszczalni :icon_biggrin:

Edytowane przez Marcin SF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby ino se krzywdy nie porobili bo to szybkie motury so....W UK tez coraz wiecej FJR a jakby mniej ST1100 i BMW.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie było im też sie należy konkretny sprzęt ... Oby tylko ktoś nauczył ich tym jezdzić (choć pewnie pierwszego lepszego z łapanki na FJR nie wsadzą :biggrin: ) Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Srebrna FJRa....zobaczylem ja ktoregos dnia przy mojej spoldzielni..jak szedlem na parking z bratem po auto...wchodze patrze a koles sobie na spoldzielnianym "podworzu" myje owa FJRke :D

Oczywiscie motocykl wyposazony we wszystkie nowinki tech takie jak kamery :smile:

 

Oby wiecej takich motocykli! :)

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ostatnimi czasy widzialem na Połczyńskiej niedaleko Motomotion....białe moto..nie dostrzeglem co to bylo...w Angielskim stylu...na kuferkach takie jaskrawozolto-czerwona szachownica hehe...i z przodu stroboskopowe niebieskie lampeczki :)

Nie przyjrzalem sie sie bo jak z bratem autem podrozowalem to nim sie obejrzalem wyprzedzil nas i zlapal kogos kto na czerwonym pognal :D

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie chyba wogule nie łatwo zostać policjantem motocyklista;] nie róbmy z każdego policjanta debila:/ Umiejetnosci jeździeckie tych panów sa naprawde dobre i niejednego z nas potrafili by zagiąc;]

 

kazdy moze :D wystarczy prawko kat A i reszta tak jak do drogowki. tyle ze tam na dziendobry dostajesz cebule 250 i po koleji coraz wieksze sprzety. tak czytalem gdzies :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Oby tylko ktoś nauczył ich tym jezdzić ...

Uczą ich i to nieźle. Byłem na zajęciach motocyklowych w szkole policyjnej w Legionowie. Instruktorzy mają co przekazać kursantom. A zajęcia są przez miesiąc, codziennie po 10 godzin jazdy na placu, motodromie, w trasie i po mieście. I po kursie jeździć umieją naprawdę nieźle.

pzdr

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O taki Ci chodzi?

http://www.bikepics.com/pictures/884194/

ehhhh, trzeba coraz częściej patrzeć się w lusterka...

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O taki Ci chodzi?

http://www.bikepics.com/pictures/884194/

ehhhh, trzeba coraz częściej patrzeć się w lusterka...

 

 

Tak ja mowilem o tym motocyklu,lecz widzialem jeszcze zwykla srebrna FJRke(cos na wzor tego BMW)oczywiscie tego ze ma kamerki itd mowic nie musze :crossy:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...