Skocz do zawartości

prosze o rade


Rekomendowane odpowiedzi

dobra dobra chlopaki a ja dalej nie wiem co wziac wiec zamiast udowadniania sobie nawzajem kto ile wie moze byscie mi tak fachowo doradzili?

 

a może byś tak łaskawie przeczytała ze zrozumieniem zadane przez dwie osoby pytanie o twoje doświadczenie? wiesz, takie drobiazgi jak to od jak dawna jeździsz, ile nakręciłaś km, i na jakich maszynach... będzie można jakby nieco sensowniej odpowiadać na twoje pytanie

nie mówiąc już o tym, żebyś powiedziała w jaki sposób wykorzystujesz/ zamierzasz wykorzystywać motocykl - dojazdy do pracy, turystyka, wypady na tor..?

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może byś tak łaskawie przeczytała ze zrozumieniem zadane przez dwie osoby pytanie o twoje doświadczenie? wiesz, takie drobiazgi jak to od jak dawna jeździsz, ile nakręciłaś km, i na jakich maszynach... będzie można jakby nieco sensowniej odpowiadać na twoje pytanie

nie mówiąc już o tym, żebyś powiedziała w jaki sposób wykorzystujesz/ zamierzasz wykorzystywać motocykl - dojazdy do pracy, turystyka, wypady na tor..?

jsz

nie o tym pisalam .... :icon_biggrin:

ee co do mojego czytania ze zrozumieniem to nie widze innego sensu czytania....mniejsza

 

masz racje gsx 1000 r jest dla mnie za mocny jezdze o.k pol roku nie liczac jakis sporadycznych jazdach na 50 ...

nie mam doswiadczenia, cwicze sie na jakis mniej uczeszczanych drogach ...ale na dluzszych trasach okupuje miejsce pasazera ...

a motocykla potrzebuje do wszystkiego ... to moja pasja od zawsze i jesli bede chciala jechac nim do kraju to ma sie nadawac...jesli bede chciala skoczyc na tor to ma sie nadawac i jak bede chciala jechac po bulki do marketu to tez ma sie nadawac....

 

a tak na marginesie nie musisz byc zgryzliwy ,cyniczny czy poprostu nie mily... wiem ze sa ludzie ktorzy jezdzas latami i wszelkie bledy popelniane przez nowicjuszy nawet w zakresie zadawanie pytan sa dla nich smieszne a wrecz denerwujace ale.... mogles przeciez napisac ta notke w sposob taki aby nie podniesc mi cisnienia eliminujac z niej kilka niepotrzebnych zwrotow i juz bylo by przyjemniej...i pragne zaznaczyc ze TY TEZ KIEDYS BYLES SWIERZAKIEM!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do 600-ki to się zgodze ze wszystkimi :bigrazz:

Teraz tylko musisz zdeecydowac co Ci bardziej odpowiada - naked, choper, plastik.

No i najwazniejsza sprawa - finanse. Jesli szukasz moto do 6-7 tys to raczej Hornet odpada a jest naprawdę wart polecenia :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem z jakich roczników szukasz ale ja poleciłbym ci R6 albo CBR600 są wygodniejsze łagodniej oddają moc bo zx6 gsxr to zadziorne sprzęty :bigrazz:

W uszach szum w oczach łzy na liczniku tylko 3

 

http://www.bikepics.com/members/siwydr/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem z jakich roczników szukasz ale ja poleciłbym ci R6 albo CBR600 (...)

 

o tym właśnie teraz myślałem: taka 600, która będzie możliwie łagodnie oddawać moc. generalnie zwalczam poglądy kupujących sportowe 600 do nauki jazdy, ale skoro bardzo chcesz - a jak widać litrowego gsxr-a nie zezłomowałaś, to pewnie któraś się nada :D

swoją drogą zastanowiłbym się na twoim miejscu nad jakimś fajnym nakedem z półowiewką, typu fazera, horneta: silniki z maszyn sportowych (nawiasem mówiąc tych z cytatu :D ), nieco słabsze, za to z lepszym przebiegiem krzywej momentu obrotowego. to akurat liczy się w codziennej eksploatacji bardziej niż wyświrowana moc; a i puchar horneta zdaje się był, więc moto daje się efektywnie używać i na torze. za to zdecydowanie bardziej komfortowa pozycja do normalnego, nie torowego użytkowania sprzętu - a takiego mimo wszystko będzie pewnie więcej

no, powodzenia w wyborze :icon_mrgreen:

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...