Skocz do zawartości

przy ognisku, przy ognisku wszyscy leją się po pysku


Aśka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

no o przepychaniu Radiana do innego garażu nie wspomnę :clap: pewnie dla tego mi kolano nie wytrzymało podczas niedzielnego biegania :clap:

no i zaliczyłam pierwszą przejażdżkę radiankiem. tylko ten silnik jakis taki niemrawy... ale za to jaki cichutki :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że mogłam Was poznać i dziękuję za miłe spędzenie czasu. Niestety z powodów obiektywnych musieliśmy sie zmyć wcześniej, ale następnym razem może uda sie zostać do końca. Asiu, cieszę się, że "koleżanka" przypadła Ci do gustu :) Z tego co widziałam to i naszym Panom się spodobała (hihihi)

 

Czekam z niecierpliwościa na powtórkę :)

Pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiadomość z ostatniej chwili, impreza przeniesiona do mnie !!! dzwonić 501-407-607

 

O zesz TY w morde jeza !!!!!

Czlowieku !!!! Cos Ty zrobil !!! :lalag:

Taka bande deganeratow, moczymordow, lobuzow i .... i .... motocyklistow zapraszasz do siebie do domu !!! :clap:

 

[...] cieszę się, że "koleżanka" przypadła Ci do gustu ;) Z tego co widziałam to i naszym Panom się spodobała (hihihi)

 

 

Echhhhhhhhhhhhh Kaska ..............

Co tu duzo mowic ............ :D :D

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O zesz TY w morde jeza !!!!!

Czlowieku !!!! Cos Ty zrobil !!! :D

Taka bande deganeratow, moczymordow, lobuzow i .... i .... motocyklistow zapraszasz do siebie do domu !!! :clap:

 

ee przylazł swój do swego, barek mi się odrobinę skurczył :lalag: , ale było zacnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O zesz TY w morde jeza !!!!!

Czlowieku !!!! Cos Ty zrobil !!! :lalag:

Taka bande deganeratow, moczymordow, lobuzow i .... i .... motocyklistow zapraszasz do siebie do domu !!! :banghead:

 

ee przylazł swój do swego, barek mi się odrobinę skurczył :clap: , ale było zacnie :D

Spoko, coś mi się majaczy w głowie, że nawet sprzątaliśmy :lalag:, także względna kultura ;)

Zaiste było zacnie :D ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ee przylazł swój do swego, barek mi się odrobinę skurczył :lalag: , ale było zacnie :D

 

Spoko, coś mi się majaczy w głowie, że nawet sprzątaliśmy ;), także względna kultura :lalag:

Zaiste było zacnie :D :clap:

 

jak byśmy nie posprzątali to spał bym od dzisiaj u ciebie i szukał mieszkania do wynajmu ;)

 

na szczęście zmywarka jest znacznym ułatwieniem. Ze śmieciami (czytaj butelki) to bym na 2 razy chodził sam, albo 3 :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Marcin, zaskoczyłeś mnie tym że masz więcej butelek z alkoholem w domu niż jedzenia :icon_razz: Listek, pozdrowiłem dziś listonosza :icon_mrgreen: Zdziwił się że się znamy :icon_mrgreen:

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Marcin, zaskoczyłeś mnie tym że masz więcej butelek z alkoholem w domu niż jedzenia :D Listek, pozdrowiłem dziś listonosza :banghead: Zdziwił się że się znamy :)

bo lodówke to ja w piątek wysprzątałam :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...