Skocz do zawartości

Uwaga.Grozi smiercia lub kalectwem


greg65
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Chcialem was ostrzec przed tym sprzetem http://allegro.pl/show_item.php?item=247577513 Zrobilismy wczoraj 700km zeby zobaczyc kompletna padline.Motocykl po ciezkim wypadku,wysuniete podnozki z prawej strony zeszlifowane wydechy rowniez polamane zeberka z cylindrow malowanie bylo chyba na szybko bo w niektorych miejscach widac jeszcze stara farbe (czerwona) wydechy nie pochromowane czyli takie matowe tarcza hamulcowa cienka jak puszka po piwie no i na koniec najlepsze RAMA POSPAWANA ale jak.Gdybym rano tam nasmarkal to napewno by lepiej wygladalo.Ta rama to pewna tragedia pojechalismy bardzo szybko do domu 700km w d...e.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy Wy też macie czasem taką "intuicję" że patrząc na zdjęcia widzicie że coś jest nie halo z danym sprzętem... ja nie trafiłem jeszcze na minę, może to właśnie zasługa takiej intuicji. Z GSem i DRem miałem farta - 1 "strzał" i od razu kupowałem (z czasem okazywało się ze nie są to miny - proste i niezajeżdżone)

Edytowane przez Greedo

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Chcialem was ostrzec przed tym sprzetem http://allegro.pl/show_item.php?item=247577513 Zrobilismy wczoraj 700km zeby zobaczyc kompletna padline.Motocykl po ciezkim wypadku,wysuniete podnozki z prawej strony zeszlifowane wydechy rowniez polamane zeberka z cylindrow malowanie bylo chyba na szybko bo w niektorych miejscach widac jeszcze stara farbe (czerwona) wydechy nie pochromowane czyli takie matowe tarcza hamulcowa cienka jak puszka po piwie no i na koniec najlepsze RAMA POSPAWANA ale jak.Gdybym rano tam nasmarkal to napewno by lepiej wygladalo.Ta rama to pewna tragedia pojechalismy bardzo szybko do domu 700km w d...e.

widziałem tego intruza kilkakrotnie w okolicach i po zlotach...ale o przeszłości nie powiem bo nie wiem.

Byłeś bracie tak blisko i nie zobaczyłeś mojego? wstyd :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elo. ja tez sie juz kiedys przejechalem 600km i sie okazalo ze motor jest krzywy a mial byc od pierwszego wlasciciela w niemczech (to sie akurat zgadzalo), bezwypadkowy i w 100% gotowy do jazdy bez ukrytych wad (ale na zdjeciu taki ladny byl...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naturalnie w ogłoszeniu nie zabrakło standardowego zwrotu: "Motocykl zadbany nie wymaga wkładu finansowego"

 

Sam ostatno szukałem czegoś dla siebie i kupiłem Virago 750 - czas pokaże czy w dobrym stanie. Ale ile się naoglądałem maszyn "w bardzo dobrym stanie" to głowa mała, na fotach to prawie nówki a w rzeczywistości maszyny w sam raz na długie i nudne zimowe wieczory - roboty starczy do samej wiosny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja mam patent na sprzedających :D Jeśli pacjent upiera się że sprzęt jest "nówka" i nie będe miał się do czego przyczepić to mówię, że zaraz po moim przyjeżdzie podpisze oświadczenie o bezwypadkowości twgo sprzęta :D Jeśli pacjent ma coś na sumieniu od razu zmienia temat:)

Lecz zdarza się i tak że dalej stawiają na swoim i wtedy WARTO JECHAĆ obejrzeć a nawet kupić :spam:

POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...