Skocz do zawartości

wypad do 2oo :)


Aśka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sorki ale tak mi na nerwach pojechał jeden ściemniacz od motocykli że przynajmniej dziś 2oo mi odeszły :)

No ale jutro po fabryce... na coś zimnego... czemu nie? :D

Edytowane przez zappa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wcale nie sadzilem ze dostane je za darmo :bigrazz: po prostu nie pomyslalem ze maja je w barze ;)

 

Ja się kiedyś przy okazji dowiedziałem o tym :lalag: Ale to można w sumie na logikę dojść (ale sam do tego przyznaję nie doszedłem :P ) skoro jest to bar dla Motocyklistów i to ludzie też z Forum się tam spotykają... To powinien być tam punkt dystrybucyjny no i jest :icon_twisted:

Edytowane przez Engels
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja nasze forumowe to dostałem w Tarborze. Można było brać ile się chciało :crossy: (bez przesady oczywiście) a w 2oo pytałem i nie mieli... Czy to znaczy że coś się zmieniło w tej kwestii? - Mają? :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się kiedyś przy okazji dowiedziałem o tym :) Ale to można w sumie na logikę dojść (ale sam do tego przyznaję nie doszedłem :) ) skoro jest to bar dla Motocyklistów i to ludzie też z Forum się tam spotykają... To powinien być tam punkt dystrybucyjny no i jest :notworthy:

 

Faktyczie dziala. Jest bar dla motocyklistow i ludzie z forum sie tam spotykaja no i prosze, jest piwo i motocykle. Nagle wszystko stalo sie takie oczywiste :biggrin: :crossy: :bigrazz:

 

pozdrawiam :)

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja nasze forumowe to dostałem w Tarborze. Można było brać ile się chciało :icon_razz: (bez przesady oczywiście) a w 2oo pytałem i nie mieli... Czy to znaczy że coś się zmieniło w tej kwestii? - Mają? :wink:

 

Ja kupiłem tydzień / półtora temu... :icon_exclaim:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aśka widzieliśmy Cie wczoraj na mieście i musze przyznać , że widok nieziemski :buttrock: :biggrin: :biggrin: :biggrin:

 

patrzę sobie a tu jakaś laska pomyka po centrum ze szczurem na głowie - niezły czad :biggrin: :lalag:

bardzo fajnie wyglądałaś...a moto w pełni na wygrana zasłuzyło - pozdrawiam Cie serdecznie :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...