Skocz do zawartości

wypad do 2oo :)


Aśka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To i ja będę jutro :D pomimo tego że nie mam tej częsci ciała o której tutaj chłopcy się wypowiadają , ale mam nadzieję że mnie przyjmiecie do swego grona pomimo to :)

 

Jutro jutro - to moze i ja wpadne po robocie czyli pewnie nie wczesniej niz o 18.30 z tym ze raczej puszka:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro jutro - to moze i ja wpadne po robocie czyli pewnie nie wczesniej niz o 18.30 z tym ze raczej puszka:(

 

 

ooo to może ja motonga odstawię i sobie :) ... wr0ne może zgarniesz, jak będzie mógł jechać. Ciekawe, czy mu się uda sprzęta wstawić do warsztatu dzisiaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo to może ja motonga odstawię i sobie :D ... wr0ne może zgarniesz, jak będzie mógł jechać. Ciekawe, czy mu się uda sprzęta wstawić do warsztatu dzisiaj

 

Mozemy sie tak umowic why not - tylko jak ja wytrzymam patrzac sie na Was pijacych bro sam popijajac herbate :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wstępnie sugeruje/proponuje 18:00/19:00

I tak pogoda barowa... motongiem sie nie pojezdzi...

 

Ja będę w 2oo dość wcześnie bo pewnie przed 17 chwilkę nawet uda mi się podjechać, no i niestety pewnie się zmywał tak jak Klaudiusz, bo też mam penisa :D

uwazaj z tym wczesnie bo 2oo moga byc jeszcze zamkniete :biggrin:

 

To i ja będę jutro :buttrock: pomimo tego że nie mam tej częsci ciała o której tutaj chłopcy się wypowiadają , ale mam nadzieję że mnie przyjmiecie do swego grona pomimo to :D

chlopcy zapewne sie z Toba podziela :biggrin:

 

Mozemy sie tak umowic why not - tylko jak ja wytrzymam patrzac sie na Was pijacych bro sam popijajac herbate :)

a wczoraj to jak bylo... Wy pijanice zlopaliscie a ja przy herbatce...

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak pogoda barowa... motongiem sie nie pojezdzi...

uwazaj z tym wczesnie bo 2oo moga byc jeszcze zamkniete :)

chlopcy zapewne sie z Toba podziela :D

a wczoraj to jak bylo... Wy pijanice zlopaliscie a ja przy herbatce...

 

Ale ja...ja tak nie potrafie:)

 

Ale skoro to blisko meteora to przyjezdzam bez puszki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja...ja tak nie potrafie:)

 

Ale skoro to blisko meteora to przyjezdzam bez puszki:)

 

Ja i tak pewnie motongiem śmigne :) a co tam. Jak mam wpadać na 2 h to nawet sie nie opłaca na piwo wpadać, bo nie wypiję za dużo :D

 

 

Kuzwa, a jak zwykle jutro w robocie :biggrin: i to praktycznie rzut beretem od 2oo :flesje: :crossy:

 

do której ty planujesz w robocie siedzieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie, na chwilę obecną tak na 20:30 21:00 będę brykał na chatę, aczkolwiek to się może zmienić w każdej chwili. Po pierwsze jeszce nie mam 100% pewności co do jutrzejszej pogody, po 2 nie mam 100% pewności co będzie robić moja żonka :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie, na chwilę obecną tak na 20:30 21:00 będę brykał na chatę, aczkolwiek to się może zmienić w każdej chwili. Po pierwsze jeszce nie mam 100% pewności co do jutrzejszej pogody, po 2 nie mam 100% pewności co będzie robić moja żonka D.gif

 

dzieci do tesciow(jesli masz...dzieci) zonke pod pache i dawaj!!! :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieci do tesciow(jesli masz...dzieci) zonke pod pache i dawaj!!! :bigrazz:

 

 

chłopie wypluj słowo dzieci natychmiast :P

 

 

żonce przesuneli delegację na piątek, ale też wolna będzie po 20:30 więc, nie chce mi się przebijać przez całą Warszawę, zabierać jej do 2oo, bo dojadę tam najwcześniej na 21:30. A jak będzie ładna pogoda to tam duża częsć nie wytrzyma dłużej niz 30 minut i pojadą terroryzować warszafke :clap: ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...