Skocz do zawartości

Star Raider'08


johny
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.starmotorcycles.com/star/produc.../1/0/image.aspx

 

Silnik naprawdę pokaźny, gabaryty także (długość i waga jak mój Potfur).

Jak się Wam podoba?

Pytanie otwarte - jak jeździ?

Wg mnie - całkiem całkiem. Może na pierwszy rzut oka przypominać virażkę, ale na żywca gabaryty będą robiły wrażenie.

Może to być całkiem niezłe moto... :)

Pasi mi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no, a bałem się, że choppery już całkiem zaginęły... Jest o czym myśleć na przyszłość...

Aczkolwiek wersja "S" bardziej mi się widzi: http://www.starmotorcycles.com/star/produc.../0/gallery.aspx

Edytowane przez Dymsha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się, że będzie wielki come back chopperów (np H-D 2008)... ileż można wszystko na cruiserach i power cruiserach opierać...

maszyna niezła - tylko dlaczego (jak już muszą być alusy) nie zrobią jakiegoś dobrego wzoru szprychowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł ciekawy, ale moto jakby połamane jakieś. Może na żywo będzie lepiej.

 

połamane, przez te krzywe tłumiki, i nisko osadzone siedzenie drivera, w porównaniu do siedzenia pasażera. Sam jestem zwolennikiem, prostych rurasów ;) Obydwa motocykle mi się bardzo podobają, aczkolwiek, ska odrobinę ładniejsza co chrom, to chrom :)

Edytowane przez Marcin SF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

połamane, przez te krzywe tłumiki, i nisko osadzone siedzenie drivera, w porównaniu do siedzenia pasażera.

Dokładnie, to tłumiki robią tą robotę. Ale i tak wiadomo, że trzeba je będzie zmienić na puste :D , więc można na puste i proste :bigrazz: ...

A i nie wiadomo, czy na Europę nie puszczą wersji ze szprychami, więc wtedy już wszystko byłoby cacy :biggrin: ...

Edytowane przez Dymsha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, to tłumiki robią tą robotę. Ale i tak wiadomo, że trzeba je będzie zmienić na puste :D , więc można na puste i proste :biggrin: ...

 

 

takie motocykle, powinni sprzedawać od razu bez tłumików, potem się trzeba w allegro bawić :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszy mnie tendencja powrotu do produkcji chopperów. Kawa 900, nowe H-D, teraz to, pewnie zaraz będą następcy. Będzie w czym przebierać na starość :-).

 

No, akurat jak znowu beda modne cruisery :P

Nawet fajne te Yamahy, przypominaja mi troche nowe HD ale mniej przekonbinowane. No i naped paskiem! :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, akurat jak znowu beda modne cruisery ;)

Nawet fajne te Yamahy, przypominaja mi troche nowe HD ale mniej przekonbinowane. No i naped paskiem! ;)

A mogą byc modne nawet furmanki :wink: . Mi i tak widzą się tylko choppery, a że nowego i tak sobie nie kupię, to na starość taki używany będzie w sam raz :wink: , a z odzysku to i tłumik już pewnie będzie miał zmieniony :D ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...