Skocz do zawartości

Nowa Yamaha XTZ 660 Tenere model 2008r


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich i dla zainteresowanych mam ciekawostkę w 2008r ma wyjść nowy model XTZ 660 Tenere.

Tym którzy mieli by ochotę go zobaczyć podaję link

 

http://www.motoacores.com/2007/09/11/yamah...60-tenere-2008/

 

Pozdrawiam

 

Strzykawa

Edytowane przez strzykawa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich i dla zainteresowanych mam ciekawostkę w 2008r ma wyjść nowy model XTZ 660 Tenere.

Tym którzy mieli by ochotę go zobaczyć podaję link

 

http://www.motoacores.com/2007/09/11/yamah...60-tenere-2008/

 

Pozdrawiam

 

Strzykawa

Motorek całkiem całkiem!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy to ma coś wspólnego z poprzednim modelem? Czy tylko zastosowanie?

Mi sie nie podoba.

Turystyk-enduro musi mieć obowiązkowo podwójne okrągłe światła i ch... Inaczej jest brzydkie. :crossy:

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy to ma coś wspólnego z poprzednim modelem? Czy tylko zastosowanie?

Mi sie nie podoba.

Turystyk-enduro musi mieć obowiązkowo podwójne okrągłe światła i ch... Inaczej jest brzydkie. :)

 

 

 

 

Zapominacie o KTM Adventure 950 flagowym enduro KTM nie ma on Świateł okrągłych tylko jedno nad drugim w łzę . Zmieniają się mody i stylistyka . Podobnie jak wielu z Was jestem za klaszyczną linią ale styliści mają inne wizje .Epoka Afri i Super Tenery powoli odchodzi do lamusa. Mimo tego te maszyny nadal się Wielu podobają i bardzo Wielu o nich marzy.

Więc Przyjemnych marzeń przecież one nic nie kosztują. :wink:

Edytowane przez strzykawa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem kolejny link na którym widać ją w akcji

 

 

http://www.yamaha-motor-europe.com/product...p?view=overview

 

 

Można tam również znaleźć dane techniczne poszczególnych moto Yamahy , porównania poszczególnych modeli Yamahy jak również informacje na temat uczestnictwa Yamahy w Rajdzie Paryż Dakar i masę różnych zdjęć z różnych imprez z udziałem moto Yamahy.

Życzę przyjemnej lektury.

Czekam na dalsze komentarze

Pozdro

Strzykawa

Edytowane przez strzykawa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Epoka Afri i Super Tenery powoli odchodzi do lamusa. Mimo tego te maszyny nadal się Wielu podobają i bardzo Wielu o nich marzy.

 

 

Nie zgadzam się.

Po pierwsze te maszyny będą jeździć wiecznie.

Po drugie zapomniałeś o takim sprzęcie jak Triumph Tiger.

:icon_mrgreen:

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam się.

Po pierwsze te maszyny będą jeździć wiecznie.

Po drugie zapomniałeś o takim sprzęcie jak Triumph Tiger.

:biggrin:

 

ZIGGI Jeśli mnie cytujesz to cytuj całość mojej wypowiedzi Proszę. Styliści odstawili klasyczny wygląd moto do lamusa nie ja. Jeśli masz jakieś wątpliwości to wybierz się do najbliższego salonu moto wszystko jedno jakiej firmy i zobacz co ma dany salon do zaoferowania z nowych motocykli ! I ile pozostało z klasycznego pięknego wyglądu. Zaś Moto o którym wspomniałeś jest pięknym klasycznym angielskim enduro produkowanym do dnia dzisiejszego i jak jeden z ostatnich mamutów żyjących na ziemi trwa !!! Piękny ! Potężny i nadal na TOPIE. Oby było ich jak najwięcej.

NIECH ZYJĄ MAMUTY!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajne w tej nowej Tenerce ale wagi nie zmniejszyli .....

Witam! Bo to szosowe enduro jest i wage swoją musi mieć.

http://www.yamaha-motor-europe.com/product...?view=techspecs

Pozdrawiam.

Edytowane przez Plakatufka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZIGGI Jeśli mnie cytujesz to cytuj całość mojej wypowiedzi Proszę. Styliści odstawili klasyczny wygląd moto do lamusa nie ja. Jeśli masz jakieś wątpliwości to wybierz się do najbliższego salonu moto wszystko jedno jakiej firmy i zobacz co ma dany salon do zaoferowania z nowych motocykli ! I ile pozostało z klasycznego pięknego wyglądu. Zaś Moto o którym wspomniałeś jest pięknym klasycznym angielskim enduro produkowanym do dnia dzisiejszego i jak jeden z ostatnich mamutów żyjących na ziemi trwa !!! Piękny ! Potężny i nadal na TOPIE. Oby było ich jak najwięcej.

NIECH ZYJĄ MAMUTY!!!!!!

 

Nie oskarżam Cię o to, że to Twoja wina. :icon_question:

Wiem jak wyglądają współczesne motocykle i fakt, że nie przypominają tych z przed 10 lat.

Chodzi mi o to, że te 10-cio i 15-to letnie będą jeszcze dłuuuugo jeździły po drogach i zawsze będą wzbudzały zachwyt.

A Tiger w ostatniej wersji niestety przestaje przypominać enduro.

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....

A Tiger w ostatniej wersji niestety przestaje przypominać enduro.

 

No, i dlatego nareszcie staje się motocyklem naprawdę udanym i uniwersalnym :)

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...