Skocz do zawartości

2T czy 4T jaka marka 125/250


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Do niedawna bylem dumnym jezdzcem Hondy Cr80 ale jako ze troche urosłem i nauczylem sie conieco to przysła pora zeby starego chwasta wyrwac i w jego miejsce wsadzic cos nowego.

I teraz ptanie do znawcow 2T czy 4t i jaka marka. Słyszłem opinie ze teraz licza sie tylko yamahy ktmy i hondy. jezeli mówie zle to kopnijcie w dupe i powiedzcie jak jest.

Głównie zalezy mi na:

-Mocy

-Elastycznym silniku

-Tym pieknym dzwieku

 

 

Doradzcie co wybrac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jsli chodzi o motocross to raczej 2T bo lekkie i mocne ale utrzymanie drogie.

Nie tak do końca, gdyż na chwilę obecną sety w 2T odstają troszeczkę od 250 4T, mam tu na myśli Yamahy YZF 250 których teraz pełno jeździ w zawodach. Dlatego tez KTM zdecydował się na wypuszczenie motocykla o pojemności 144 ccm 2T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Do niedawna bylem dumnym jezdzcem Hondy Cr80 ale jako ze troche urosłem i nauczylem sie conieco to przysła pora zeby starego chwasta wyrwac i w jego miejsce wsadzic cos nowego.

I teraz ptanie do znawcow 2T czy 4t i jaka marka. Słyszłem opinie ze teraz licza sie tylko yamahy ktmy i hondy. jezeli mówie zle to kopnijcie w dupe i powiedzcie jak jest.

Głównie zalezy mi na:

-Mocy

-Elastycznym silniku

-Tym pieknym dzwieku

Doradzcie co wybrac

Jeśli chcesz w miarę elastyczny silnik to z 125ccm zostaje Ci tylko KTM SX, ale za 12-14 tyś kupisz już dobre 4T, bierz najlepiej Yamaha YZF250 z rocznika 03-05, w Hondach są problemy z zaworami, a KTMa jeszcze nie dostaniesz za tą kase.

Edytowane przez Modest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktm jest to renomowana firma i moim zdaniem jest najlepsza firm enduro\motocross!!!!

ale jezeli jest 'zjechany' to nie opaca sie go brac

moj kumple kupil sobie ktm 125 exc ale od kolesia ktory startowal w zawodach i jak go kupil wogule silnik sie nie wkrecal w obroty

ale juz ladnie smiga bo go zrobil:D

Edytowane przez Filip_CK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktm jest to renomowana firma i moim zdaniem jest najlepsza firm enduro\motocross!!!!

Bez urazy, ale ile czasu w tym siedzisz żeby Twoje zdanie było coś warte?

KTM nie jest najlepszy, KTM jest dobry. Jeszcze chyba nie było motocykla który był najlepszy, każdemu odpowiada co innego i takie wypowiedzi w stylu "Bierz KTM, jest najlepszy!" to nic tu nie wnoszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...