Skocz do zawartości

BORKI-STRATY


Aśka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja straciłem szmatke z narzędzi pożyczając skrzynke komuś kto zjarał sprzęgło w Bandziorze 1200, ale mam tak głośny tłumik w etce że nei było słychać narzędzi, wieć niech ta szmatka wiernie i dobrze Ci służy, hehehehe :buttrock:

I powiem co do uczciwości to jeszcze odnieśli mi śrubokręt później.

 

Pozdro impreza super!!!

 

Fakt, narzędzia zostały pożyczone do rozebrania sprzęgła przy moim bandziorze, niestety ja ich nie pożyczałem i szczerze mówiąc nie oddawałem, co lepsze nawet z nich nie korzystałem (dzięki Jędrzej za rozkręcenie sprzęgła :P ) ktoś po prostu przyniósł, a później zabrał, było tam dość duże zamieszanie więc mogła się zawieruszyć, za co przepraszam :biggrin:

 

O swoich stratach materialnych oraz moralnych, fizycznych nawet nie wspominam, mam je na własne życzenie :buttrock:

 

Pozdrawiam

Januszm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, narzędzia zostały pożyczone do rozebrania sprzęgła przy moim bandziorze, niestety ja ich nie pożyczałem i szczerze mówiąc nie oddawałem, co lepsze nawet z nich nie korzystałem (dzięki Jędrzej za rozkręcenie sprzęgła :) ) ktoś po prostu przyniósł, a później zabrał, było tam dość duże zamieszanie więc mogła się zawieruszyć, za co przepraszam :D

Janusz spokojnie Jędrzej narzędzia mi później oddał :D :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nulka, pewnie wąż ma niesprawne światła stopu :icon_mrgreen:

 

Klaudiusz z całym szacunkiem były sprawne tylko Nulka widać kogoś chciała nasladowac ale na innym boku i naszczęście bez obrażeń tylko oboje strachu żeśmy sie najedli :icon_mrgreen: :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tatakis i jak reflektor już wymieniony? :)

Lampa zamówiona, już jedzie. W łykend chyba wymiana.

 

 

Tatakis, i jaką decyzję podjęła Mamakis? ;)

Mamakis myyyyyyyyśśśśśśśśśśllllllllllllliiiiiiiii. Wyniki chiba tuż, tuż.

Choć może czeka kto Misterem zostanie ? :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak wygra "nowy012" :buttrock:

Spoko, odpada, cnoty miał nie mieć. A ....012 chyba jeszcze ma. :buttrock:

To Wicemister może przejdzie. A Ty "pajączku" nie startowaleś ?

 

Uwaga !!! Mamakis właśnie zapowiedział, co jak nie będzie lało to na ognisko przyjdzie z "niespodzianką" !

:buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty "pajączku" nie startowaleś ?

 

Uwaga !!! Mamakis właśnie zapowiedział, co jak nie będzie lało to na ognisko przyjdzie z "niespodzianką" !

:icon_mrgreen:

W tej edycji sobie odpuściłem... mówię dam szansę Marcinowi SF i Adamowi :biggrin:

Ale w przyszłej startuję :bigrazz:

 

Adam zadał dobre pytanie... Ta niespodzianka to "coś" czy "ktoś", bo to zmienia postać rzeczy :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...