Skocz do zawartości

Rozpoczęcie sezonu zimowego - listopad.


Tomek Kulik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sniegu to ja sobie nie zycze!!! Conajmniej do 2-3 dni przed wigilia:P. A co do kolejnego miejsca w ktorym mozna sie napic, to czy nie mozna wybrac miejsca blizej centrum? (bardziej sprawiedliwie wobec wszystkich), a miejsca pod granicami kraju przelozyc na lato? Badz co badz to ryzyko jechac 400 km o tej porze roku. Moze uda sie dojechac, ale wrocic niekoniecznie, no chyba ze za plugiem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na otwarcie sezony zimowego proponowałbym jesienną pogoń za lisem

zabawa fantastyczna, no i okazja do spotkania wszelakiej maści świrów oraz znajomych

 

pozdro251

Tchórze zostali w domu, słabi zginęli po drodze, przetrwali emzeciarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na otwarcie sezony zimowego proponowałbym jesienną pogoń za lisem

zabawa fantastyczna, no i okazja do spotkania wszelakiej maści świrów oraz znajomych

 

pozdro251

a po co łączyć imprezy? skoro można zrobić ich jeszcze więcej :icon_idea: :icon_razz: :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po co łączyć imprezy? skoro można zrobić ich jeszcze więcej :icon_idea: :icon_razz: :banghead:

Aśka na następny zlot rozumiem, że już Radianem?? :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a widzisz mój podpis? no. to ja nie widzę chętnych do oględzin :icon_razz:

Świru był podobno chętny do oględzin...??

Żeby to było bliżej to bym się pojechał zobaczyć sprzęt... :icon_idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślisz ze ktoś sie sam zgłosi? Wyszukaj kogoś na forum z nysy i poproś na PW. Bankowo nie odmówi... A Radianem to rundkę chcę, bo to moto moich marzeń, nawet dziś...

myślisz, że na to nie wpadłam? ale spójrz kiedy ostatnio Nysowianie na forum byli :icon_rolleyes: http://forum.motocyklistow.pl/index.php?act=members

Świru był podobno chętny do oględzin...??

 

tak, ale tego w Radomiu :icon_question: a tam za to sprzedający jakies jaja odstawia :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, ale tego w Radomiu :icon_question: a tam za to sprzedający jakies jaja odstawia :/

Ten z podpisu jest piękny... :icon_rolleyes:

Wejdź na forum południe to może tam kogoś znajdziesz :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Cie zbanuje za to, że narobiłaś ochoty, a zbiornika sie trzymalas na paradzie :icon_question:

 

Zerknij na mape i znajdz kogoś blisko Nysy... Co za problem :icon_rolleyes:

Aha... mój sąsiad ma Nysę... Może być?:-D

biorąc pod uwagę jak kilka razy przyspieszałeś, to powinieneś się cieszyć, ze trzymałam się baku :icon_question:

 

a do radianka musze kogoś znaleźć.... ja knie, to zostaje mi pociąg :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...