Skocz do zawartości

Jak długo udało Ci się jeździć bez gleby?


Mar_Cin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:) ...30 sezonów, /tylko/ 3 gleby: 2 polne, jedna skrzyżowanie /na szczęście puste/, wszystkie przy prędkościach do 10km/h-bezmyślne hamowanie przednim heblem przy skręconej kierownicy a było trochę piasku...staram się jeżdzić raczej z głową i przewidywać sytuacje... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 gleby.

Pierwsza:

- wyprowadzałem z garazu (silnik zgaszony) i moto okazało sie zbyt ciezkie i polozylem je na glebie. Ot, taka parkingowa gleba. 0 strat;).

 

- kumpel siedzial na moim moto (silnik zgaszony) i rownierz sprzet okazal sie za ciezki. Polozyl moto na glebie. 0 strat.

 

- inny kumpel siedzial na sprzecie (silnik zgaszony;) i znowu moto okazalo sie za ciezkie i polozyl je na glebie. 0 strat.

 

Hehehe:D

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 gleby.

Pierwsza:

- wyprowadzałem z garazu (silnik zgaszony) i moto okazało sie zbyt ciezkie i polozylem je na glebie. Ot, taka parkingowa gleba. 0 strat;).

 

- kumpel siedzial na moim moto (silnik zgaszony) i rownierz sprzet okazal sie za ciezki. Polozyl moto na glebie. 0 strat.

 

- inny kumpel siedzial na sprzecie (silnik zgaszony;) i znowu moto okazalo sie za ciezkie i polozyl je na glebie. 0 strat.

 

Hehehe:D

 

Pozdro.

Co ty tych kumpli masz takich cherlakow :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To cos ty musial zrobic ze tak Ci tak od razu zabrali i to do tego jedna kategorie tylko?

Wyobraz sobie że siedzisz na swojej maszynie masz przed sobą długą prostą bez skrzyżowań powinieneś jechać 50km ale mało kto tak śmiga (ja jechałem 80km) i nagle zza drzewa prosto pod koła włazi ci pijany robotnik (1,7promila w krwi) nawet nie masz czasu zareagować i tragedia gotowa.

Robotnik zapłacił najwyrzszą cene a ja połamany w szpitalu tydzień czasu,rozbity motocykl bo odbił sie jeszcze od drzewa,sprawa w sądzie,koszty sprawy i naprawy moto,utrata prawka kat.(A) na 3 lata no i sumienie do końca życia a to wszystko przez to że w miejscu gdzie powinienem jechać 50km jechałem 80km :crossy:

W uszach szum w oczach łzy na liczniku tylko 3

 

http://www.bikepics.com/members/siwydr/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja latam od 4 sezonów, i nie licząc gleby ogarem na szutrze i paru ślizgów w lesie to konto mam czyste :clap: :)

 

 

Moje gratulacje Wiertara i życzę kolejnych takich sezonów:)

 

Powodzenia

 

 

;)

 

Robotnik zapłacił najwyrzszą cene a ja połamany w szpitalu tydzień czasu,rozbity motocykl bo odbił sie jeszcze od drzewa,sprawa w sądzie,koszty sprawy i naprawy moto,utrata prawka kat.(A) na 3 lata no i sumienie do końca życia a to wszystko przez to że w miejscu gdzie powinienem jechać 50km jechałem 80km :P

 

 

O cholera :biggrin:

 

Przykra sprawa. To cud, że Ty wyszedłeś z tego żywy :lalag:

 

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swoich wszystkich gleb nie jestem w stanie spamiętac, ale prawie wszystkie były wynikiem głupoty, ostatnia gleba była w jakos tam na początku lipca (zredukowałem bieg w zakręcie i tylne kółko ujechało :D )

i to chyba tyle (oby)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od kiedy mam prawko 0 gleb , 0 szlifów , 0 dzwonów a jeżdze raczej dynamicznie :( nielicząc , że 2 razy XJ`y nieutrzymałem jak mi sie przechyliła , raz przez ciągnące sprzęgło a raz przech ostrzejsze heblowanie przednim na piachu jednocześnie próbująs skrecić do kumpla garażu ... Jawa nie leżała nawet razu , VFR`ka też nie miałą okazji (żal tych kierunków wbudowanych w plastiki :icon_biggrin: ) Wiec jestem takim chodzącym przykładem na to , ze jeżdząc nieślamazarnie , w sezonie robiąc 6 000-8000 km można unikać przykrych zdarzeń ... Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od kiedy mam prawko 0 gleb , 0 szlifów , 0 dzwonów a jeżdze raczej dynamicznie :D nielicząc , że 2 razy XJ`y nieutrzymałem jak mi sie przechyliła , raz przez ciągnące sprzęgło a raz przech ostrzejsze heblowanie przednim na piachu jednocześnie próbująs skrecić do kumpla garażu ... Jawa nie leżała nawet razu , VFR`ka też nie miałą okazji (żal tych kierunków wbudowanych w plastiki ;) ) Wiec jestem takim chodzącym przykładem na to , ze jeżdząc nieślamazarnie , w sezonie robiąc 6 000-8000 km można unikać przykrych zdarzeń ... Pozdro

Oj uważaj. Niebezpiecznie zaczyna się robic wtedy jak zaczynasz myśleć o sobie że juz dobrze jeździsz. Dystans do swoich umiejętności jest zawsze bardzo wskazany

pozdrawiam i życze 0-wego wyniku do końca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi bez gleby udało sie jeżdzić tydzień ;) . W sumie średnia statystyczna dla mnie to gleba co 4K km - nawinąłem 12K km i zaliczyłem 2 parkingówki i jednego "szlifika" :D a wszystko przez pierwsze 2 miesiące przygody z motocyklami :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi bez gleby udało sie jeżdzić tydzień :biggrin: . W sumie średnia statystyczna dla mnie to gleba co 4K km - nawinąłem 12K km i zaliczyłem 2 parkingówki i jednego "szlifika" :buttrock: a wszystko przez pierwsze 2 miesiące przygody z motocyklami :crossy:

przez dwa miesiące 12 tysi??? :biggrin:

Tyłek Ci nie zdrętwiał? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja pierwsza gleba byla po tygodniu jezdzenia. Ci co to widzieli mowili ze wygladalo to dosyc powaznie. Poprosru nie wychamowalem i uderzylem w krowe(krowa zdechla ja miesiac o kulach). A na dodatek motor mi spad na noge i mam teraz 2 blizny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...