Skocz do zawartości

ile trzeba czekac na prawko ?


piotrek2345
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Raz słyszałem ze ktos odebrał po 5 dniach, a tak zazwyczaj tydzień, dwa. Sprawdzaj sobie codziennie na tej stronce :). A łącze sie z Tobą w bólu bo sam kiedyś czekałem ponad dwa tygodnie najpierw na A 1, troche pozniej na A i B a korciło po zdanym egzaminie zeby sobie juz legalnie śmigać ;).

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam że trafiłem na jakiś taki trudny okres - bardzo dużo ludzi robiło prawo jazdy i na egzamin czekałem około 2 miesięcy a na wydanie dokumentu około 3 tygodni ( mówię o kat B bo na a odwołali mi egzamin bo w dniu mojego egzaminu spadł śnieg :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz słyszałem ze ktos odebrał po 5 dniach, a tak zazwyczaj tydzień, dwa. Sprawdzaj sobie codziennie na tej stronce :). A łącze sie z Tobą w bólu bo sam kiedyś czekałem ponad dwa tygodnie najpierw na A 1, troche pozniej na A i B a korciło po zdanym egzaminie zeby sobie juz legalnie śmigać ;).

 

Pozdro

Ja A1 miałem po 5 dniach ale za puzno popatrzylem ( na tej stronce co podalem) i odebrałem dopiero w 7 dniu no i to była z póltora roku temu :smile: . Ale teraz dluzej sie czeka kumpel czekal 2 tyg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz słyszałem ze ktos odebrał po 5 dniach, a tak zazwyczaj tydzień, dwa. Sprawdzaj sobie codziennie na tej stronce :). A łącze sie z Tobą w bólu bo sam kiedyś czekałem ponad dwa tygodnie najpierw na A 1, troche pozniej na A i B a korciło po zdanym egzaminie zeby sobie juz legalnie śmigać :flesje:.

U mnie wiadomość była na stronie 6 dni po egzaminie, a może było do odbioru już wcześniej? Tak więc nie było tak źle.

A na egzamin czekałem 7 dni od zapisania się :-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mam pytanie bo slyszałem ze musze zaplacic gdzies 70 zł i wtedy wysyłaja moje dokumenty to prawda czy dopiero mam placic jak bede odbieral prawko ??????????? Bo egzaminator powiedzial ze zdałem egzamin nic mi nei dal ok Dowidzenia -dowidzenia i tyle lol ?

 

lool 7 dni od zapisania sie ja w je*anym przemyslu musialem czekac miecha wogle to jest chore co sie dzieje w tym wordzie musialem jechac z jarosławia do przemysla motorem z mojego osrodka bo w tej swi przemysl nie mieli sprawnego motoru (wksa 125) jest jedna sala gdzie zdaje sie egzamin teoretyczny ( gdyby zrobili wiecej sali to odrazu terminy bylyby inne) i wogle to tak wszystko tam powoli robia nie dosc ze ten gostek co zajmuje sie sprzetami w tym wordzie nei nalał paliwa do jakeigos zongshenga i gostkowi zatrzymal sie motor na srodku skrzyzowania :D parodia wogle z tym przemyslem bleee :) . Mój brat czekal 3 tygodnie na prawko jeden znajomy czekał tydzien to ja nie wiem od czego to zalerzy chyba od tego kiedy te tumany z wordu wysla kurierem te dokumenty....

Edytowane przez piotrek2345
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...