Skocz do zawartości

Wzrost a wielkość motoru 125 ccm ....


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Powiem tak...według mnie 180cm to max ale i tak już ciut za dużo ;) jak dla takiej osoby 125ccm to według mnie cross... taka yamaha yz (nie jestem pewny :biggrin: ) ponad 40 kucyków a bedziesz lepiej wygladał a osiagi na pewno cie nie rozczaruja ale takiej z homologacja to szukanie igły w stogu siana :bigrazz: Ale ogólnie polecam cross+opona szosowa jeśli bedziesz dużo pomykał po asfalcie :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... 125ccm to według mnie cross... ... ale takiej z homologacja to szukanie igły w stogu siana :evil: Ale ogólnie polecam cross+opona szosowa jeśli bedziesz dużo pomykał po asfalcie :clap:

 

Jak to milo experta posluchac, czlowiek moze sie tyyyyyyyyyyle nauczyc !

 

Widziales juz crossa z homologacja ? :icon_mrgreen:

 

Odpowiednie opony nawet z bieznikiem terenowym daja rade, nawet w zimie i na mokrym.

 

:icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to milo experta posluchac, czlowiek moze sie tyyyyyyyyyyle nauczyc !

 

Widziales juz crossa z homologacja ? :icon_mrgreen:

 

Odpowiednie opony nawet z bieznikiem terenowym daja rade, nawet w zimie i na mokrym.

 

:icon_mrgreen:

 

O tak sie składa że widziałem z homologacja...nie wiem czy bylo zrobione to legalnie ale w kazdym razie widzialem

 

a opony z bieżnikiem terenowym daja rade ale jak ktośbedzie troche smigal to co sezon opona do wymiany bo kostki beda du du*y albo ich nie bedzie

Edytowane przez Baqu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to tak: na zadane pytanie odpowiedź padła, więcej na temat wspomnianych maszynek już jest na forum w innych wątkach. a tu zaczyna się pyskusja, więc zamykam

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...