Skocz do zawartości

GSX-R 600 K8 ?


Rekomendowane odpowiedzi

http://img209.imageshack.us/img209/1999/524gz09cn8.jpg

 

http://www.motorcyclenews.com/MCN/News/new...t17-23/sep1707/

 

http://www.solomoto.es/

 

You don't have to wait for the Paris Show to see what the new GSX-R600 will look like. Here you go, with a "first look."

 

The first images if the new and spectacular GSX-R600 show a complete aesthetic renovation. Even though we have no concrete technical details, we can assure you that Hamamatsu has worked very hard to make their new supersport more aggressive. It follows the design cues of the others, though it is very distinct from it's one liter bigger brother. The front end, nose and the exhaust are the three largest differences, though there are plenty of other differences throughout the bike.

 

The fascia is totally new, even though it still bears a strong family resemblance, including the height if the windshield. The side openings remain, and the tail is now sharper and incorporates a new LED taillight arrangement.

 

The front end is characterized by new triple optics, with one ellipsoidal headlight and two large multi-convex lights. Underneath the headlights are found two enormous entrances for the ram air system, which indicates a clear desire to conserve maximum air pressure to get maximum power - which will surely surpass 130 hp. The exhaust changes once again, becoming more voluminous and longer in a quest for sufficient volume for a catalyzer and to achieve sufficient noise restiction. It is a return to its origins, though in rectangular form.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

calkiem spoko, tylko nie wiem po grzyba suzuki kombinuje z wygladem wydechow, chociaz teraz obejzalem sobie twoje linki do nowej kawy
No właśnie mi się wydaje że to jest tak jak napisał Fat w temacie o Kawie, ze z powodu tych pieprzonych norm i jednocześnie możliwości zachowania dużej mocy producenci zmuszeni są na instalowanie tych obleśnych kominów...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam, że te kominy to najlepsze co może być. Przecież tak czy owak wszyscy puchy zmieniają na głośniejsze, więc problem z głowy. Gorzej by było gdyby tłumiki były małe, a systemy odpowiedzialne za normy porozkładane byłyby po silniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy tylko ja mam takie wrazenie ale wiekszosc moto na 2008 wydaje mi sie ostro przekombinowane.

.. :icon_razz:

 

 

Nie wszystkie! Ten GSX-R jest SUPER! :lalag:

To jest to co chciałem zobaczyć w zapowiedziach na 2008 roku!

 

P.S. Zauważcie jak dolna część bocznej owiewki pięknie układa się w "X" :P

Edytowane przez patryk.cbr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh jesli to ma byc najnowszy Gixxer to ja mimo wszystko wole wersje K4 heh jakos najbardziej mi sie podobala :icon_razz:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo piekne moto szkoda, ze takiego designu nie ma honda...

a powiedz mi Śliwa czy w Twojej K7 silnik charakterystycznie zgrzezi... czy kultura pracy silnika jest juz lepsza w porowaniu z poprzednimi latami? jedyne co mnie zniecheca od kupna gsxr to ten silnik... bo wiadomo jaka renome ma honda... dlatego moje pytanie...

Edytowane przez skoal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiedz mi Śliwa czy w Twojej K7 silnik charakterystycznie zgrzezi...czy kultura pracy silnika jest juz lepsza w porowaniu z poprzednimi latami? jedyne co mnie zniecheca od kupna gsxr to ten silnik... bo wiadomo jaka renome ma honda... dlatego moje pytanie...
IMO mój silnik nie "zgrzedzi" ale ja do tej pory jeździłem tylko Suzukami więc być może Ty mógłbyś inaczej osądzić. Co do renomu Hondy to ja tam nie wiem, ale IMO Suzuki jeśłi kiedyś tam można było powiedzieć że odstaje od Hondy czy też Yamahy o tyle obecnie sądzę że jest to równorzędny konkurent. Z resztą wystarczy spojżeć na MotoGP czy też WSBK.

 

 

 

Malowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...