Skocz do zawartości

ku przestrodze: jakie miny widziałes na sprzedaż


awful
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

czy rama prosta. jesli prosta to znaczy ze rzeczywiscie bezwypadkowy

aha, bo to co było wymieniane, to tylko dla picu, albo uszkodzilo się w transporcie (bo na pewno nie z powodu wypadku!)

nie pomyślałem :icon_evil:

 

 

jeszcze póki mi sie przypomniało

http://allegro.pl/item440768109_aprilia_rs..._rossi_98r.html (niestety pewnie niedługo wygasnie)

sprzedający tyryfyry10 z Suwałk

Moto po potężnym wypadku, a w aukcji czytamy:

Bezwypadkowy, Pierwszy właściciel, Sprowadzony, Zarejestrowany w Polsce

Witam Serdecznie!

Mam na sprzedaz motocykl jakim jest Aprilia RS 125 w limitowanym malowaniu Valentino Rossi. Motor jest z 1998r, jego stan oceniam na bardzo dobry. Ma zadawalajace osiagi jak na 125ccm przyspieszenie od 0-100 6s a vmax to 170kmh. Aprilia jest zarejestrowana na A1 wiec jeździmy od 16lat. Na felgach ma ładne fluoresencyjne żółte naklejki co dodaje mu uroku. Motorek jeździ tylko i wyłącznie na dobrych olejach: w dozowniku Castrol Power1 2T, w skrzyni Motul Transoil, w chłodnicy równiez Castrol. Wymienione zostały klocki hamulcowe przód i tył. Napęd w bardzo dobrym stanie. Motor sprowadziłem z niemiec w lipcu tego roku, sprzedaje z powodu kupna samochodu. Kontakt: gg: 8154363 kom: 0798965123. Pozdrawiam i zapraszam do kupna.

Edytowane przez zazzu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M821347 Od tamtego roku stoi pod chmurką w komisie pod Krakowem.

 

Zna ktoś to moto? cena podejrzanie niska jak na wyposażenie i ten motocykl: http://allegro.pl/item482767032_honda_xl_v...fry_okazja.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M821347 Od tamtego roku stoi pod chmurką w komisie pod Krakowem

 

...czyli wygląda na to, że nic się nie zmieniło w kwestii utrzymania sprzętów w motoparku. moja u nich wizyta jest gdzieś na forum opisana, ogólnie odradzam i to pomimo twierdzenia bywających tam znajomych, że były jakieś zmiany w obsłudze

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Triumph ST 1050 - rok 2007, Gdańsk, srebrno-niebieski sprowadzany z francji, sprzedający deklaruje że jest idealny, w rzeczywistości jest powypadkowy, w całości malowany, większość śrub ma zniszczone łebki (widać że kręcone przez amatora), wielu śrub brakuje lub są poodkrecane, dodatkowo motocykl ma problemy z uruchomieniem z silnika (właściciel twierdził najpierw że ma słaby akumulator a później że się zalał ale o dziwo świece nie były nawet wilgotne... i że trzeba wymienić świece (próbował mi wmówić że jak silnik się zaleje to trzeba wymieniać świece na nowe :biggrin: ) - mój wniosek: uszkadza świece zapłonowe.

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1057811

 

 

 

2.VFR 800 VTEC - rok 2006, Warszawa, niebieski metalic, sprowadzony z francji, 15k przebiegu, sprzedający napisał o nim:"motocykl w bdb stanie, po lekkim ślizgu". W rzeczywistości wszystkie osłony są rozwalone, ledwo się to wszystko kupy trzyma, brak tarczy hamulcowej z przodu, przednie zawieszenie skrzywione o ok. 10 stopni w prawo. Uwaga, już sama jazda testowa grozi śmiercią.

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1068727

Edytowane przez OveRRev
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z francji tak jak z autami - nie przyjeżdża do nas nic dobrego. Taka jest prawda. We francji jedziesz sobie nagle mijasz jakby to nazwać "komis" z roz*ebanymi motocyklami, które oferowane są za grosze... Ciekawe kto po nie przyjeżdża...? Poloczki :icon_evil: Dlatego dobra rada na przyszłość, - cokolwiek z francji, oglądamy 10 razy i sprawdzamy na wszelkie możliwe sposoby :wink:

Edytowane przez Vector
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z francji tak jak z autami - nie przyjeżdża do nas nic dobrego. Taka jest prawda. We francji jedziesz sobie nagle mijasz jakby to nazwać "komis" z roz*ebanymi motocyklami, które oferowane są za grosze... Ciekawe kto po nie przyjeżdża...? Poloczki :icon_evil: Dlatego dobra rada na przyszłość, - cokolwiek z francji, oglądamy 10 razy i sprawdzamy na wszelkie możliwe sposoby :wink:

A myslisz ze we Wloszech jest inaczej ???

Mieszkam 11 lat w Rzymie i na via Togliatti (szrotowiska) w sobote rano tylko polskie i rumunskie busy stoja.

A jak widze potem to, co stoi na przyczepkach na polskich tablicach to az zal ze ten zlom tyle km wioza... potem pewnie gdzies remontuja po cichu i po "lekkim slizgu" pisza w opisach po allegro. Wiadomo, na tym jest kasa. Zreszta jak popatrzec na ceny w PL to nic dziwnego ze mozna z tego niezle zyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A myslisz ze we Wloszech jest inaczej ???

Mieszkam 11 lat w Rzymie i na via Togliatti (szrotowiska) w sobote rano tylko polskie i rumunskie busy stoja.

A jak widze potem to, co stoi na przyczepkach na polskich tablicach to az zal ze ten zlom tyle km wioza... potem pewnie gdzies remontuja po cichu i po "lekkim slizgu" pisza w opisach po allegro. Wiadomo, na tym jest kasa. Zreszta jak popatrzec na ceny w PL to nic dziwnego ze mozna z tego niezle zyc.

 

Nie wiem bo akurat we włoszech takich szrotów szczerze mówiąc nie widziałem, ale byłem tylko "do" Lido Di Jesolo, a co dalej... Wiem, że w salonach we włoszech stoją czasami (byłem, widziałem) na prawdę niezłe maszyny, z małymi przebiegami i od pierwszych właścicieli, którzy zostawiają swoje sprzęty w rozliczeniu. Ja byłem tym szczęśliwcem, któremu udało się wyrwać godną sztukę :wink: A i ceny są w miarę przystępne, troszkę taniej powiedzmy. Tylko do nas takich się raczej nei sporwadza bo zarobek na nich zbyt mały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i ceny są w miarę przystępne, troszkę taniej powiedzmy. Tylko do nas takich się raczej nei sporwadza bo zarobek na nich zbyt mały.

Nie chce juz wchodzic w OT ale...

mam znajomych kilku dealerow z Rzymu (m.in. moi klienci) ktorzy mi drynkna jak cos do wziecia jest w rozliczeniu. Przyklad : do wziecia byl od klienta Hornet 900 rok 2002 pierwszy wlasciciel, ksiazka prowadzona itd. Moto eleganckie jezdzace - przyjechal nim klient. Za 1800E :icon_evil:

Do tego dojdzie ok 90E za papiery eksportowe i ladowac go Panie na busa i do Polski.

 

Tylko zeby takie deale robic trzeba tu byc na miejscu i wylozyc z gory natychmiast kasiure.

 

Ja 5 tygodni temu za mojego Bydlaka z 1385 km przebiegu i 6 miesiecy zycia dalem 7000E (a cena w salonie nowego - 13900E) :buttrock:

koniec OT. :icon_twisted:

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M994896

 

 

BUS MOTOR PLUS

Dzwonów Górny 6

59-225 Chojnów

 

tylny blotnik wraz z bagaznikiem nie od tego rocznika, wydechy rowniez, na 99% wymienina kierownica, jest zbyt ladna jak na to scierwo, widac ze oslony goleni przytrzymane na pasek zaciskowy, braki w motocyklu widoczne nawet na tych kiepskich fotach....

Edytowane przez YAGO

Usługi IT - www.tricori.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja 5 tygodni temu za mojego Bydlaka z 1385 km przebiegu i 6 miesiecy zycia dalem 7000E (a cena w salonie nowego - 13900E) :buttrock:

koniec OT. :icon_twisted:

Pozdro

Uuu panie-to drogo macie w tych Wloszech. Ostatnio bylem w Suzuki Liberty Motors i B King nowka cewka kosztuje 35 tysi!(z ABS 1500 zl wiecej :) Ale to taki OT ,zebys nastepnym razem wiedzial ze lepiej w Polsce kupowac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...