Skocz do zawartości

Poszukiwanie mieszkania w Warszawie


Waldi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Znalesc pokoj do wynajecia w Warszawie jest niewyobrazalnie trudno. Kazdy z Nas wie, kto probowal. Borykam sie z tym problemem od miesiaca i do dnia dziesiejszego nie moge nic znalesc. Kryteria jakie musi spelniac nie sa wysokie ( lokalizacja, komunikacja, cena, lokatorzy )

Teraz kieruje pytanie do Forumowiczow, czy jest ktos kto bedzie w stanie pomoc ? dac jakis namiar? moze ktos sie zajmuja tego typu sprawami ?

W obecnej sytuacji w Warszawie to nawet pod mostem zamieszkac sie nie da bo Wisla przybrala :wink:

 

Za kazda pomoc/podpowiedz z gory dziekuje :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalesc pokoj do wynajecia w Warszawie jest niewyobrazalnie trudno.

Wiem coś o tym, gdyż siedzę z drugiej strony barykady. Przed wyjazdem nad morze nieopatrznie nie usunąłem ogłoszenia o wynajmie mieszkania i musiałem wyłączyć komórkę, bo ludzie nie dawali spokoju. :wink:

 

Cóż Ci mogę doradzić? Od jakiegoś czasu wszystko załatwiam przez Internet, poszukaj w Google stron z ogłoszeniami o mieszkaniach do wynajęcia. Popytaj też wśród znajomych, może ktoś coś słyszał o jakimś wolnym pokoju/mieszkaniu. I dobra rada: najlepiej poszukaj czegoś w rozsądnej odległości od metra, żebyś był uniezależniony od własnego środka lokomocji/taksówek (w piątki i soboty metro kursuje do późnych godzin nocnych, więc śmiało można wracać z imprez).

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waldi, oj Ty dobre dziecko, najpierw klopoty z wojskiem, teraz z mieszkaniem. Kup k..wa pierwsza lepsza gazete jak juz Cie oczy od monitora bola i mozesz przebierac nawet w tym, ze masz lozko wodne albo lozko wodne podgrzewane, o ile takie rzeczy Cie interesuja. Opcja szukaj - nie tylko Twym przyjacielem na forum :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalesc pokoj do wynajecia w Warszawie jest niewyobrazalnie trudno. Kazdy z Nas wie, kto probowal. Borykam sie z tym problemem od miesiaca i do dnia dziesiejszego nie moge nic znalesc. Kryteria jakie musi spelniac nie sa wysokie ( lokalizacja, komunikacja, cena, lokatorzy )

Teraz kieruje pytanie do Forumowiczow, czy jest ktos kto bedzie w stanie pomoc ? dac jakis namiar? moze ktos sie zajmuja tego typu sprawami ?

W obecnej sytuacji w Warszawie to nawet pod mostem zamieszkac sie nie da bo Wisla przybrala :icon_mrgreen:

 

Za kazda pomoc/podpowiedz z gory dziekuje :icon_evil:

Ja kilka lat temu znalazlem poprzez http://www.gumtree.pl/

(btw - szukaj w ofertach prywatnych i bron cie Boze nie dawaj kasy posrednikom za 'liste adresow'

jak i za samo pokazanie mieszkania - nie ma tranzakcji = nie ma kasy!)

 

Poza tym warszawska Oferta (poniedzialki, srody, piatki) - kupuj o 6.30 - 7.00 i od razu dzwon i umawiaj sie na ogledziny!

Edytowane przez BartZX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadajac na ogloszenia z Oferty to po polaczeniu slysze " Agencja slucham "

Stary taki już jest lajf. Ludzie którzy mają ekstra mieszkanie/mieszkania traktują je jako inwestycje. W trakcie wzrostu wartości wynajmują je żeby nie stało puste bez sensu albo żeby pokryć część/całość raty kredytu. W związku z tym Ci ludzie zamiast zawracać sobie dupę rozwieszaniem ulotek po prostu idą do agencji gdzie klienta maja od reki - zwłaszcza jak jest koniunktura. A teraz niestety jest... Może jednak warto odżałować połowę pierwszego czynszu dla agencji ?

Ps. Aktualnie poniżej 1200zl + opłaty mieszkania nie znajdziesz - chyba ,że wynajmie Ci jakiś znajomy.

Ps2. Jeśli szukasz samego pokoju to podjedz do jakiejś uczelni - często wiszą ogłoszenia za gablotkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wynajmuje mieszkania przez grono.net.

 

ma to ta zalete ze z miejsca moge sprawdzic osobe...

np. jak kontaktuje sie ze mna osoba ktora na spotkaniu robi za studentke polonistyki i szara myszke w okularach... a w gronie wypowiada sie w grupach 'dance/trance/pills and free sex' oraz 'rozpierducha w centrum' to z miejsca moge powiedziec cene o tysiac wyzsza, aby pokryc ewentualne zniszczenia.. lub zwyczajnie ja zniechecic. :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wynajmuje mieszkania przez grono.net.

 

ma to ta zalete ze z miejsca moge sprawdzic osobe...

np. jak kontaktuje sie ze mna osoba ktora na spotkaniu robi za studentke polonistyki i szara myszke w okularach... a w gronie wypowiada sie w grupach 'dance/trance/pills and free sex' oraz 'rozpierducha w centrum' to z miejsca moge powiedziec cene o tysiac wyzsza, aby pokryc ewentualne zniszczenia.. lub zwyczajnie ja zniechecic. :)

:icon_razz: :icon_razz:

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waldi... u mnie w robocie jest taka ladna kolezanka Ewa.

Ma 27 lat, 150 cm ale bardzo zgrabna (instruktorka aerobiku).

Ona tez szuka mieszkania to moze razem poszukacie? :)

2 pokoje podzielic na pol to koszt zawsze nizszy :D

Jeden problem tylko bo podobno nie umie gotowac...

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...