Skocz do zawartości

Złe prowadzenie CBR 900 RR


funmastah
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zajrzysz do mojego posta to tez pierwsze pytanie bylo o opone.

To przyczyna shimmy w 90% przypadkow.

Z aerodynamika nie bylbym tak calkowicie pewien czy nie ma znaczenia, bo sam jezdze motocyklem na ktorym kilka osob zginelo z powodu zbyt luznego ubrania.

Ale to stare historie.

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie to może opona ma taką tendencje

 

Ja byłem pierwszy z tą sugestią ;) :icon_biggrin: :icon_razz:

 

Jak mówiłem u siebie też miałem taki problem i chyba wiem co było jego przyczyną,... luźna śruba mocowania silnika!!??!! Przynajmniej tak mi sie wydaje.. Dokręciłem ją i oststnio zrobiłem sobie małą traske okolicznymi miejscowościami i do 200km\h nie ma problemu... dalej nie sprawdzałem bo nie było sensu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam !! Ja troche z innej beczki ale do fachowców. Chciałem się zapytać bo mam padniety drugi bieg w fajerze ale jak odpalam go to słychac taki szum podobny do gwizdu z okolic sprzęgła skrzyni. Czy to może być ten uszkodzony tryb drugiego biegu, czy coś innego?? Bo już w sumie rozebrałem silnik i skrzynie wyjąłem i zaciekawiło mnie tez jeszcze jedno.Jak ściągnąłem sprzęgło to zauważyłem że łańcuszek który jest założony pod smoka oleju jest strasznie lużny jak poruszyłem nim to z 15 a może nawet 20 mm miał luzu. Czy to normalne?? A moze to ten łańcuszek tak hałasował ale niewydaje mi się bo to dość głośno było. Jeśli ktoś coś wie na ten temat to niech mi napisze. Aha niema możliwości naciągu tego łańcucha bo sprawdzałem i nieznalazłem żadnego sposobu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...