Skocz do zawartości

wakunometry


Rekomendowane odpowiedzi

Istnieje jeszcze opcja "zrób to sam" - taniej a efekt ten sam :icon_razz:

 

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?sh...21&hl=wakuometr

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Kumpel zamówił sobie wakuometry w firmie która zajmuje się produkcją tego typu urządzeń, na konkretny zakres, normalne zegary podciśnieniowe, żeby nie skakały zalane gliceryną (wystarczyło przykręcić razem do kawałka kątownika :icon_mrgreen: ), działają jak malina a kosztowały go chyba 160zł. Czasem lepiej sprawdzić czy zawodowcy nie zrobią czegoś tanio niż samemu czarować, choć własna inicjatywa oczywiście jest w cenie :icon_eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie szykałem na alegroi i jakos nie mogłem znalezc,a co do tych z Angli to nie wiem zabardzo gdzie to zamówic i jak za takie zapałacic

 

 

Można zamówić na stronce tej firmy. Płatność kartą kredytową a przesyłka z tego co piszą kosztuje na całą Europę jednego funciaka więc niedużo ... Jak tylko wpłynie pensja to zamawiam :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można zamówić na stronce tej firmy. Płatność kartą kredytową a przesyłka z tego co piszą kosztuje na całą Europę jednego funciaka więc niedużo ... Jak tylko wpłynie pensja to zamawiam :-)

witam,i tu sie zaczyna mój problem,nie mam karty kredytowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...