Skocz do zawartości

Impreza w Modlinie


pietroni
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No może być, dla mnie OK. Chyba że ktoś wpadnie na lepszy pomysł.

A o Modlin się nie martw, Belgu i ja wiemy gdzie jest Modlin, w sobotę za przewodnika myślę że będzie robił Igor, specjalista od Modlina i od popasu w Modlinie (zna knajpę w jakiejś bramie gdzie nie trują).

 

No to chyba można zapodawać temat coby się chętni zgłaszali. Szczegóły się dopasuje.

A potem o 18:00 na ognisku lejemy się po pysku (znaczy się powrót z rajdu powinien być deczko albo dwa deka wczesniej wcześniej).

Aha, i cały czas zaklinaj pogodę coby do soboty nie zwiała.

 

pogodę zaklinam nieustająco, co do "michy" w modlinie, to jak kto woli, ale będziemy pewnie jedli koło 12:30 co na popas dla mnie trochę za wcześnie. No chyba, że śniadanie odpuszczę. Dlatego też myślałem o popasie w okolicach zegrza. Z drugiej strony jak zaklinanie pogody się uda to nad zegrzem będzie dziki tłum.

 

Myślę, że decyzja zapadnie jak dojedziemy do modlina :)

 

 

:banghead: sobota nie :banghead: praca bo nie będę was lubił :) hihihih ;)

 

 

weź sobie raz wolne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawny sklep motocyklowy BolDor - Honda przy Jagiellońskiej (już go tam nie ma).

Jest za to samoobsługowa stacja Neste (czy Nestle?) ok. 500 m za rondem Starzyńskiego w kierunku Jabłonny/Legionowa, po prawej stronie.

pzdr

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Króliczki :icon_question:, pewnie będę...

 

Nie wiem tylko, czy ruszę z Wami ze stolicy (będę się starała), czy dojadę własnymi ścieżkami do Modlina. Obowiązki... taki lajf...

Na ognisku też będę, ale biesiadę swoją skrócę. Nie lubię nocami szwędać się sama :notworthy:, a do domu trochę daleko mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest za to samoobsługowa stacja Neste (czy Nestle?) ok. 500 m za rondem Starzyńskiego w kierunku Jabłonny/Legionowa, po prawej stronie.

pzdr

 

 

nazwy nie pamiętam stacji, ale Igor opisał to bardzo precyzyjnie.

 

Mimo, że z lotu ptaka tego nie widać, zrobiłem mapkę, mam nadzieję, że będzie przydatna

 

http://maps.google.com/maps/ms?ie=UTF8&hl=...7fd2a7b303744be

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że z lotu ptaka tego nie widać, zrobiłem mapkę, mam nadzieję, że będzie przydatna

http://maps.google.com/maps/ms?ie=UTF8&hl=...7fd2a7b303744be

Marcinku, bardzo ładnie się spisałeś. ;) To dokładnie tu. A stacja Nest(L)e rzeczywiście tam jest, jak zapodał Igor.

Pzdr (i zaklinaj pogodę, pamietasz zajęcie ciągłe !)

 

 

 

ten i jego mapki :clap: kartografem powinienes zostac :crossy:

A Ty się od mojego potencjalnego zięcia odwal. ;)

Nie każdy jeździ jakąś tam Hondą, coby wiedzieć gdzie jakisik BoldDor był onegdaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pewną taką nieśmiałością zapytałem o miejsce zbiórki, a tu proszę jak debata - prawie wyborcza :notworthy:... rozjaśniło mi się co do miejsca. Dzięki.

Niestety zanosi się na to, że będę Wam jedynie kibicował :icon_idea:. Szykuje się L4. Szlag by trafił przeziębienie i taką pogodę...

Szerokości,

R.

Edytowane przez roberto1002

NO SALSA - NO FUN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety zanosi się na to, że będę Wam jedynie kibicował :lalag:. Szykuje się L4. Szlag by trafił przeziębienie i taką pogodę...

Szerokości,

R.

Nieeee, no nie rób nam tego. To my tu taką agitkę robimy, Marcin kartografem został, nawet przewodnika śmy zdobyli (Igor jak sie masz ?) i do Modlina bez Ciebie ? :buttrock:

Masz całe 3 dni na kurowanie. Gorąca herbata, sok malinowy, łóżeczko, okład z ciepłego ciała, małe fiki miki na poty, gorzałą gardło przepłukać - tylko prochów lepiej nie łykaj i .... będzie dobrze. :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pewną taką nieśmiałością zapytałem o miejsce zbiórki, a tu proszę jak debata - prawie wyborcza :buttrock:... rozjaśniło mi się co do miejsca. Dzięki.

Niestety zanosi się na to, że będę Wam jedynie kibicował :lalag:. Szykuje się L4. Szlag by trafił przeziębienie i taką pogodę...

Szerokości,

R.

 

 

Roberto, już ja Cię znam mamy wtorek, jedziemy w sobotę rano, przeciez nie odpuścisz :icon_mrgreen:

 

do soboty będzisz zdrów jak ryba

 

/EDIT

 

był temat jak się leczyć ... poszukaj warto

Edytowane przez Marcin SF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...